po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • Arqana
  • pedok
  • Arqana
  • podkova
  • Arqana
  • BOXY
  • Arqana
  • DETI
  • Arqana
  • prekazky
  • Arqana
  • deti
  • Arqana
  • kone
 

Tréneri

Meno trénera:

Tréner

Meno

Štangel Marián

Štangel Marián
Licencia ÁNO
Druh licencie A
Štát Slovenská republika
Stredisko Bratislava, Lakšárska Nová Ves
Počet koní 47

typ dostihov štartov víťazstiev zisk úspešnosť
rovina 526 86 296 152 € 16.3%
prekážky 123 20 80 402 € 16.3%
klusáky 0 0 0 € 0%

prihlášky

Kariéra trénera

  Rovina Prútené prekážky Steeplechase Klusáky
rok st. víť. zisk por. st. víť. zisk por. st. víť. zisk por. st. víť. zisk por.
2024 81 12 30 165 € 2. 3 1 2 065 € 3. 2 0 430 € 8. 0 €
2023 118 14 58 905 € 3. 7 1 3 250 € 3. 6 1 3 360 € 4. 0 €
2022 115 24 79 535 € 2. 4 1 2 460 € 3. 2 0 640 € 9. 0 €
2021 78 16 44 590 € 4. 1 1 1 300 € 6. 3 0 380 € 8. 0 €
2020 20 3 7 375 € 7. 3 0 605 € 6. 13 1 4 555 € 1. 0 €
2019 46 6 30 090 € 6. 3 1 1 320 € 6. 12 5 10 755 € 1. 0 €
2018 19 4 16 350 € 13. 5 2 2 075 € 5. 12 3 7 275 € 2. 0 €

Výber sezóny pre kariéru:

Vyberte rok

Kone v tréningu

Meno koňa Pôvod Stajňa
ABELLA (IRE), 4 Belardo (IRE)-Abeja (IRE) (Azamour (IRE)) Strnisko
ABRAXAS (GB), 3 Golden Horn (GB)-Aurelia (GB) (Rainbow Quest (USA)) MPL Racing
AGLES (IRE), 4 Gleneagles (IRE)-Almira Wells (IRE) (High Chaparral (IRE)) Strnisko
AURORA SUN (IRE), 2 Australia (GB)-Jasmine B (IRE) (Exceed And Excel (AUS)) Strnisko
AXAR, 2 Pouvoir Absolu (GB)-Ascalona (IRE) (Lilbourne Lad (IRE)) Humen Syndicate
BELLA MIMI (IRE), 2 Belardo (IRE)-Diamond (IRE) (Camacho (GB)) Štangel Racing
BESTHON (FR), 6 Intello (GER)-Blast Echo (IRE) (Falco (USA)) Nýznerov SK
CALAH (IRE), 4 Shalaa (IRE)-Classic Remark (IRE) (Dr Fong (USA)) Strnisko
CARRAGON (IRE), 3 Dragon Pulse (IRE)-Carrauntoohil (IRE) (Marju (IRE)) Strnisko
DARIA GOLD (IRE), 2 Shaman (IRE)-Angevine (GB) (Sir Percy (GB)) Strnisko
EOZINOFIL (IRE), 3 Cotai Glory (GB)-Equal Sum (GB) (Paco Boy (IRE)) Strnisko
EYES ON YOU (GER), 7 Thewayyouare (USA)-Envollee (FR) (In The Wings (GB)) LM Racing
FALCON X (CZE), 5 Amico Fritz (GER)-Fortaleza (GER) (Lomitas (GB)) MPL Racing
FREE FOLIE (IRE), 4 Free Eagle (IRE)-La Folie (IRE) (Footstepsinthesand (GB)) Strnisko
GALADRIELA (GB), 4 Gleneagles (IRE)-Glamorous Thingie (FR) (Redoute´s Choice (AUS)) Štangel Racing
GOLDIS (GB), 4 Golden Horn (GB)-Gallice (IRE) (Fuisse (FR)) Strnisko
IWANHOE (IRE), 2 Fascinating Rock (IRE)-Incitatus Girl (IRE) (Galileo (IRE)) MPL Racing
JURÁŠEK (FR), 2 The Grey Gatsby (IRE)-Val Fex (FR) (Elvstroem (AUS)) Lokotrans Slovakia
KABIUK (GB), 3 Masar (IRE)-Sunday Sister (IRE) (Holy Roman Emperor (IRE)) Stall Stummer SK
KORNELIUS (GER), 3 Lord Of England (GER)-Kellemoi De Pepita (GB) (Hawk Wing (USA)) Lokotrans Slovakia
LUMINAR (GER), 3 Red Jazz (USA)-Lady Cha Cha (FR) (Myboycharlie (IRE)) EPM Petrus
MARANELLO ROSSO (FR), 4 Al Wukair (IRE)-Starshine (GB) (Danehill Dancer (IRE)) Lokotrans Slovakia
MEDULIENKA (GB), 4 Nathaniel (IRE)-Victoria Regina (IRE) (Mastercraftsman (IRE)) Štangel Racing
MIKE MAJK (IRE), 6 Make Believe (GB)-Think Snow (USA) (Giant´s Causeway (USA)) Ramzová SK
MITUS (IRE), 3 Decorated Knight (GB)-Mixora (USA) (Mizzen Mast (USA)) Strnisko
MOET, 2 Move Your Vision (IRE)-Malinka Moja (GB) (Kyllachy (GB)) Mishel Style
MURO, 2 Limario (GER)-Mooreen (Calming Influence (IRE)) Štangel Racing
PALLATIUM (FR), 6 Cima De Triomphe (IRE)-Tolgora (FR) (Great Journey (JPN)) Nýznerov SK
PATRICIUS (IRE), 6 Free Eagle (IRE)-Soul Custody (CAN) (Perfect Soul (IRE)) MPL Racing
PEJKO (IRE), 2 River Boyne (IRE)-Gillabbey Rock (IRE) (Rock Of Gibraltar (IRE)) Štangel Racing
PHANTOM PRIDE (IRE), 2 Magna Grecia (IRE)-Pannonia (USA) (Street Cry (IRE)) Strnisko
PRUFY (IRE), 6 Holy Roman Emperor (IRE)-Prufrock (IRE) (Roderic O´connor (IRE)) Strnisko
RODICK (IRE), 4 El Kabeir (USA)-Cracking Lass (IRE) (Whipper (USA)) MPL Racing
ROMINA, 4 Move Your Vision (IRE)-Romanetta (CZE) (October (USA)) 4 stars syndicate
RORA, 3 Innovator (GER)-Romanetta (CZE) (October (USA)) Humen Syndicate
ROXO, 2 Pouvoir Absolu (GB)-Romanetta (CZE) (October (USA)) Humen Syndicate
ROYAL GINO (GER), 11 It´s Gino (GER)-Royal Fong (GER) (Dr Fong (USA)) Nýznerov SK
RUBIN (FR), 3 Highland Reel (IRE)-Crystal Magic (GB) (Dubawi (IRE)) Lokotrans Slovakia
SANDY ROSE (IRE), 5 Cappella Sansevero (GB)-Rangooned (GB) (Bahamian Bounty (GB)) Mishel Style
SNEHURKA (IRE), 3 Harzand (IRE)-Datia (IRE) (Acclamation (GB)) Štangel Racing
STARDUST ECHO (GB), 2 Land Force (IRE)-Sancai (USA) (Elusive Quality (USA)) Strnisko
TALLULAH, 2 Cat Junior (USA)-Tanita (Blueridge Dancer (IRE)) MPL Racing
TERMINI (IRE), 3 Tamayuz (GB)-Temeraire (FR) (Mount Nelson (GB)) Strnisko
WALDFÜRST (GER), 3 Red Jazz (USA)-Walinka (GER) (Platini (GER)) Team Nuho Vatic
WELSHTINO (IRE), 4 Buratino (IRE)-Welsh Diva (GB) (Selkirk (USA)) Strnisko
YASMINIA (IRE), 6 Dawn Approach (IRE)-Valbonne (IRE) (Refuse To Bend (IRE)) EPM Petrus
ZATARO (CZE), 11 Moonjaz (GB)-Ztracená Naděje (CZE) (Taran (CZE)) Ramzová SK
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat