po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • Arqana
  • pedok
  • Arqana
  • podkova
  • Arqana
  • BOXY
  • Arqana
  • DETI
  • Arqana
  • prekazky
  • Arqana
  • deti
  • Arqana
  • kone
 

Prihlášky

Pre tento rok zatiaľ nie sú prihlášky zadané.

Bratislava 18.6.2023

10601 - Memoriál majora Stanislava Rudu (Přihl.: 8)
rovina II kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 4 000 EUR
CAPITANO (FR), 3 Lokotrans (CZE) 59.5 Urbánek Luboš
GENTLEMAN JACK, 9 Purito 60.0 Malík Miroslav
MAXIMUM RISK (IRE), 5 Kovotvar 57.5 Brečka Jaroslav
NICO (IRE), 5 MANEKO (CZE) 55.5 Koplík Zdeno
PASAREI (GER), 4 Vimar 52.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
PATRICIUS (IRE), 5 MPL Racing 59.5 Štangel Marián
VERSE OF LIFE (FR), 7 Mostry Senica 52.0 Morávková Jaroslava, MVDr.
WELSHTINO (IRE), 3 Strnisko 57.5 Štangel Marián
Nevyhendikepovaní: PASAREI (GER) -0,5 kg, VERSE OF LIFE (FR) -1 kg.
Základná hmostnosť všetkých koní bola zvýšená o 1,5 kg (čl. 129 Dostihového poriadku SR).
Am. Tomášovi Romanovi bola udelená výnimka z čl. 379 DP na jazdenie v dostihoch II. kat.

15:55 - Cena Mattoni - Slovenská pony liga 2023
Dostihy poníkov s výškou nad 135 cm - 400 m

9. INDIANA TANGO - Linda Šmidová
10. KASPER - Adam Leuchter
11. HOLLYWOOD COWBOY - Jesika Kissová
12. CORONA - Jakub Manderla
13. SHERON - Patrícia Polláková

10602 - Memoriál Karola Firbasa (Přihl.: 6)
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 4 000 EUR
ARCTURUS (IRE), 7 Farma Poledníkovo s.r.o. (CZE) 60.5 Koplík Zdeno
HAKIMPOUR (IRE), 5 DS Millennium 61.0 Brečka Jaroslav
MACALLAN (IRE), 3 Dr. Charvát (CZE) 58.5
PALMERA (GER), 7 Kovometal 61.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
SHAMAL EMMI (HUN), 4 Kovometal 61.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
SHURAYK (FR), 3 Lokotrans (CZE) 53.5 Urbánek Luboš
Am. Tomášovi Romanovi bola udelená výnimka z čl. 379 DP na jazdenie v dostihoch II. kat.

10603 - Cena Mooreen (Přihl.: 9)
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 3 000 EUR
EMERYSDAY (IRE), 5 Hawthorn Stable 60.5
GRAY TOUCH (FR), 9 Gray Touch Racing Syndicate 61.0 Chodúr Jozef
CHRISTERRO (CZE), 3 ELLIPSIS 54.0 Ralbovský Jozef
KAPTAIN JOE, 7 Purito 61.5 Malík Miroslav
MUGURUZA (IRE), 5 VeVe Racing 57.5 Mihalík Marcel
ROGER (FR), 3 MPL Racing 54.0 Hanáček Jaroslav
SADAAR (IRE), 5 MARPET HK Trans s.r.o. (CZE) 59.5
SKIF, 7 Dr. Tardík 61.0 Línek Jaroslav
WHISPERS AND SIGHS (FR), 5 Syndikát M3J 57.5 Brečka Jaroslav

10604 - Hendikep Boschky (Přihl.: 9)
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1000 m, 2 300 EUR
ARTIMED, 9 Strnisko 56.5 Línek Jaroslav
BOUŘKA (CZE), 12 DS Ondra, Matyáš+Flash (CZE) 52.0
HONEYBAY (IRE), 3 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 52.0 Kubliha Ladislav
MC CALMING, 4 DS Barunka 52.0 Heleši Roman
PALMYRA (CZE), 4 Blue Star (CZE) 53.5 Berthier Kateřina
ROBERTA, 3 MPL Racing 54.0 Hanáček Jaroslav
SHADES ARROW, 8 MN Racing 54.0 Hanáček Jaroslav
VAN DAMME, 13 MIHALIK racing 57.5 Mihalík Marcel
WIRRWARR (GER), 7 Eleven Stars Syndicate 62.0 Mihalík Marcel
Dohlásené kone: SHADES ARROW, WIRRWARR (GER)
Nevyhendikepovaní: BOUŘKA (CZE) -7 kg, HONEYBAY (IRE) -3,5 kg, MC CALMING -3,5 kg.

10605 - Cena Nikodéma (Přihl.: 6)
rovina IV kat., cena, 2ročné kone, 1200 m, 2 300 EUR
ANIKA (CZE), 2 Lokotrans Slovakia 58.0 Cagáň Ján, Ing.
FANTASY LOVE STORY (CZE), 2 DS U krále Matyáše UH (CZE) 58.0 Šuránková Kateřina, Ing.
KORNELIUS (GER), 2 Lokotrans Slovakia 58.0 Štangel Marián
LOCH PIKE (IRE), 2 FeD, spol. s r.o. 58.0 Chodúr Jozef
REGGIEMI (CZE), 2 Michaela-Hruboš (CZE) 58.0 Bodlák Radim
ROYAL ROSE (FR), 2 MIHALIK racing 58.0 Mihalík Marcel
Dohlásené kone: LOCH PIKE (IRE)

10606 - Hendikep Shamal Sally (Přihl.: 10)
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 2 300 EUR
BELLARY (IRE), 4 MIHALIK racing 61.0 Mihalík Marcel
FIRE VISION, 7 WELFARE 57.0 Hanáček Jaroslav
HAILEY, 6 MPL Racing 60.0 Brečka Jaroslav
MATHEICA (CZE), 5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 52.0 Kubliha Ladislav
MEDULIENKA (GB), 3 Štangel Racing 52.0 Štangel Marián
RODICK (IRE), 3 MPL Racing 52.0 Štangel Marián
SEELÖWE (GER), 3 Höfler 58.5 Mihalík Marcel
SPARTICO (GER), 6 Jakáb 59.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
WHISPERS AND SIGHS (FR), 5 Syndikát M3J 60.0 Brečka Jaroslav
ZERKIYA (FR), 3 HONOR Racing 52.0 Hanáček Jaroslav
Nevyhendikepovaní: MATHEICA (CZE) - 4,5 kg, RODICK (IRE) - 3,5 kg, MEDULIENKA (GB) - 2,5 kg, ZERKIYA (FR) - 1,5 kg

10607 - Hendikep Rezona (Přihl.: 10)
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 1 800 EUR
DOULEUR PREFEREE (IRE), 4 Lokotrans Slovakia 58.0 Cagáň Ján, Ing.
ESTET (UKR), 4 RC Farm 52.0 Tugušev Ramazan
LADY JAZZ (GER), 3 Sindikat Prospektor 61.5 Línek Jaroslav
LUCHADORA (GER), 3 EPM Petrus 52.0 Štangel Marián
NEUTOP, 3 Vimar 57.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
NO DEAL FOR TIME (GER), 5 Národný žrebčín Topoľčianky 58.0 Sokol Samuel, Ing.
PANAMERO (GER), 3 MIHALIK racing 59.5 Mihalík Marcel
RODICK (IRE), 3 MPL Racing 59.5 Štangel Marián
SHAKESPURR (IRE), 4 Hawthorn Stable 59.0
WAKARIO (CZE), 4 Quirinus Farm 61.0 Brečka Jaroslav
Dohlásené kone: NO DEAL FOR TIME (GER)
Nevyhendikepovaní: ESTET (UKR) -7 kg, LUCHADORA (GER) -2,5 kg

14:45 - Cena Mattoni - Slovenská pony liga 2023
Dostihy poníkov s výškou do 135 cm - 300 m

1. BARBARELLA - Linda Šmidová
2. KEVIN - Miriam Stredová
3. CHARLIE MAN - Mikuláš Manderla
4. HIDLAGO LI - Nicole Veverková
5. SALVATINO - Hanna Holczer
6. TECHON MAYO - Csenge Bitay
7. BZ DIEGO - Bíborka Huszár
8. CSILLAGFÉNY MILADY - Mira Bíró

10608 - Memoriál Imricha Alkéra (Přihl.: 5)
klusáky, cena, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 1 200 EUR
BUCEPHALOS MISI (CZE), 4 Stáj Skree (CZE) 2020 Dobrovolný Jaroslav
FRAJERKA MISI (CZE), 5 Stáj Tečovice (CZE) 2020 Kozel Ondřej
JOKER J´ESO (CZE), 4 Ecurie JS (CZE) 2000 Svoboda Jiří
ROMEO PRO (UA), 4 Luna Racing Team 2000 Morozov Pavlo
TOP SECRET J´(A), 7 PlayAda Stables/H.T.C. Drženice 2040 Skladan Dalibor, PhDr.
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat