po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Prihlášky

Dostihy

Topoľčianky 1.9.2021

20201 - Memoriál Jozefa Čajdu (Přihl.: 5)
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 3 800 EUR
HAN DENEVER (GB), 4 Székely i. (HUN) 66.0 Maronka Gábor
KAPTAIN JOE, 5 7 Horse 64.0 Štangel Marián
LA PALOMA, 7 EPM Petrus 58.5 Chodúr Jozef
QUISSI LOGIST (GER), 5 Vimar 59.0 Sokol Samuel, Ing.
SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 5 PD Senica 62.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
Dohlásené kone: SHAWNEE´S TRIUMPH (FR)

20202 - Memoriál profesora Ing. Vladimíra Hučka CSc (Přihl.: 8)
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2200 m, 2 800 EUR
DIDEROT (CZE), 3 Václav Luka (CZE) 56.0 Záhorová Eva
DOREMI LAFU (IRE), 7 HONOR Racing 64.5 Línek Jaroslav
FISTERA (CZE), 5 Vimar 60.0 Sokol Samuel, Ing.
LILFAST (IRE), 9 Strnisko 62.0 Lehocký Jozef
MAJAKOWSKI (IRE), 4 MPL Racing 64.0 Chodúr Jozef
MONDOVI, 4 Vino - Masaryk s.r.o. 65.0 Línek Jaroslav
SILVER EMPRESS (FR), 7 Stajňa KOVO 59.0 Línek Jaroslav
TOPOLINA (GB), 8 Vimar 58.5 Sokol Samuel, Ing.
Dohlásené kone: DIDEROT (CZE)

20203 - Memoriál Milana Alakšu (Přihl.: 7)
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 2 200 EUR
CLONES, 4 Národný žrebčín Topoľčianky 52.0 Sokol Samuel, Ing.
DR COLOKID (CZE), 9 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 60.0 Kubliha Ladislav
PRUFY (IRE), 3 Strnisko 52.0 Lehocký Jozef
QUITO (GER), 6 MPL Racing 53.0 Hanáček Jaroslav
RENATA (GB), 4 Stáj Březová (CZE) 56.0 Demele ml. Jan
SKY (GER), 4 Vimar 55.0 Stančík Miroslav
TRUE CHAMP (GER), 7 Dermek Racing 62.5 Línek Jaroslav
Dohlásené kone: DR COLOKID (CZE), SKY (GER), TRUE CHAMP (GER)
Nevyhendikepovaná: CLONES -1 kg

20204 - Memoriál Jozefa Vargu (Přihl.: 8)
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 1 600 EUR
CAPO DI PONTE, 5 Národný žrebčín Topoľčianky 59.0 Sokol Samuel, Ing.
FERARA, 4 Národný žrebčín Topoľčianky 62.0 Sokol Samuel, Ing.
MATHEICA (CZE), 3 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 58.0 Kubliha Ladislav
POST SPIRITA (GB), 3 Strnisko 54.5 Lehocký Jozef
RISK (FR), 6 Racing Junior Club 59.0 Šebesta Ľudovít
TRAMINA MAGIC (IRE), 4 Národný žrebčín Topoľčianky 59.5 Sokol Samuel, Ing.
UNIQUE PILOT (GB), 7 Koruna Academy 59.0 Hanáček Jaroslav

20205 - Memoriál Františka Hrúzika (Přihl.: 8)
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 1 600 EUR
CRANBERRY (CZE), 3 D.+ P. Kopálek 56.5 Dohnálek Roman
KIMCHI (GER), 3 KT OBAL 59.5 Línek Jaroslav
MELLONI (GER), 5 Národný žrebčín Topoľčianky 64.0 Sokol Samuel, Ing.
NO DEAL FOR TIME (GER), 3 Národný žrebčín Topoľčianky 55.5 Sokol Samuel, Ing.
THARAJAM (IRE), 9 Národný žrebčín Topoľčianky 62.5 Sokol Samuel, Ing.
WHIRTEN (CZE), 3 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 60.0 Kubliha Ladislav

20206 - Cena 100. výročia založenia Národného žrebčína Topoľčianky - Veľká topoľčianska steeplechase (Přihl.: 5)
steeplechase, cena, 5ročné a staršie kone, 4100 m, 4 000 EUR
BUCK´S D´ANNO (FR), 9 TJ Slávia Šurany 70.0 Cagáň Ján, Ing.
FORT RYAN, 7 MPL Racing 72.0 Brečka Jaroslav
KERABUSH (IRE), 7 DS Jalubí Škrášková (CZE) 70.0 Škrášková Alena
MENY BAY (IRE), 11 Quirinus Farm 68.0 Brečka Jaroslav
VINN (CZE), 6 DSS Marianov (CZE) 70.0 Ministr Antonín
Dohlásené kone: VINN (CZE)

20207 - Cena spoločnosti DANFOSS, spol. s r.o. (Přihl.: 6)
prútěné prekážky, cena, 4ročné a staršie kone, 3400 m, 3 000 EUR
ANKAA (FR), 7 68.0 Brečka Jaroslav
ECOLOGI LOLEK (POL*), 7 DSS Marianov (CZE) 70.0 Ministr Antonín
HARAKAN (IRE), 6 DS Dolní Moravice (CZE) 70.0 Záhorová Eva
MEDICI (USA), 8 MPL Racing 70.0 Brečka Jaroslav
OLIVIA (CZE), 4 LEON 66.0 Hanáček Jaroslav
WAAYA (IRE), 9 TJ Slávia Šurany 68.0 Cagáň Ján, Ing.
Dohlásené kone: ECOLOGI LOLEK (POL*), HARAKAN (IRE)
15:50 - Cena spoločnosti VETIS - II. oddelenie
Dostihy poníkov nad 135 cm
700 m
5 - LOLA - Jasmína Bírová
6 - FLIKA - Jesika Kissová
7 - KASSIM - Tomáš Roman
8 - SHERON - Klára Brišková
9 - DANIETTA - Ester Kučíková
10 - DÁMA PRINTWELL - Justína Bergerová

20208 - Memoriál Ondreja Nagya (Přihl.: 6)
klusáky, cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 1 500 EUR
EDENS JE SOLE(S), 8 Stáj Hanka - Kyselovice (CZE) 1700 Vinklárek Antonín
HELENKA MISI (CZE), 4 Stáj Skree (CZE) 1700 Dobrovolný Jaroslav
HERMES DE LANDEMER (F), 4 Stáj Skree (CZE) 1700 Dobrovolný Jaroslav
CHESTER(CZE), 8 Hukovice-PlayAda Stables (CZE) 1700 Klvaňa Tomáš, Ing.
KISS YOU SKREE (CZE), 5 Stáj Skree (CZE) 1700 Dobrovolný Jaroslav
LAST LLOYD (A), 5 Hukovice-PlayAda Stables (CZE) 1700 Klvaňa Tomáš, Ing.
14:45 - Cena spoločnosti VETIS - I. oddelenie
Dostihy poníkov do 135 cm
1 - BENJAMIN - Igor Nevizanský (200 m)
2 - VÍCHOR - Lina Ballová (340 m)
3 - WINNY - Nina Viglašová (340 m)
4 - PEPI - Viktória Oršuliaková (340 m)
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat