po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • Arqana
  • pedok
  • Arqana
  • podkova
  • Arqana
  • BOXY
  • Arqana
  • DETI
  • Arqana
  • prekazky
  • Arqana
  • deti
  • Arqana
  • kone
 

Prihlášky

Pre tento rok zatiaľ nie sú prihlášky zadané.

Bratislava 20.5.2023

10401 - 33. Prípravná cena Agroservis (Přihl.: 9)
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 5 000 EUR
AMOS (IRE), 6 Filip Neuberg (CZE) 59.0 Neuberg Filip
BEAU MASSAGOT (FR), 8 BC Horseracing (AUT) 61.0 Drozda František
CAPITANO (FR), 3 Lokotrans (CZE) 59.0 Urbánek Luboš
GENTLEMAN JACK, 9 Purito 63.0 Malík Miroslav
JUVANA (FR), 6 DS Helen (CZE) 57.5 Berthier Kateřina
MAXIMUM RISK (IRE), 5 Kovotvar 61.0 Brečka Jaroslav
SANDY ROSE (IRE), 4 Mishel Style 59.5 Štangel Marián
WELSHTINO (IRE), 3 Strnisko 55.0 Štangel Marián
WILD WATER (CZE), 3 Lokotrans Slovakia 55.5 Cagáň Ján, Ing.
Nekvalifikovaný: LEGIONAR SRB (IRE)

10402 - Memoriál Harryho Petrlíka st. (Přihl.: 8)
rovina II kat., handicap, 4ročné a staršie kone, 2000 m, 4 000 EUR
AMERICAN CHARLIE (FR), 4 Vocetka Kamil (CZE) 57.0 Nováková Jana, Ing.
EYES ON YOU (GER), 6 LM Racing 61.0 Štangel Marián
HAKIMPOUR (IRE), 5 DS Millennium 52.0 Brečka Jaroslav
MUSTELA (IRE), 4 Dermek Racing 56.5 Línek Jaroslav
ORPHEUS (CZE), 8 DS Dolní Moravice (CZE) 56.0
QUISSI LOGIST (GER), 7 Vimar 53.0 Sokol Samuel, Ing.
SARAH LADY (IRE), 4 52.0 Bělka Martin
SHAMAL EMMI (HUN), 4 Kovometal 60.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
Dohlásené kone: SHAMAL EMMI (HUN)
Nevyhendikepovaní: HAKIMPOUR (IRE) -2,5 kg, SARAH LADY (IRE) -1 kg

10403 - Hendikep Rosensturma (Přihl.: 10)
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 3 000 EUR
ABELLA (IRE), 3 Strnisko 56.5 Štangel Marián
EMERYSDAY (IRE), 5 Hawthorn Stable 55.0
GRAY TOUCH (FR), 9 Gray Touch Racing Syndicate 60.5 Chodúr Jozef
LADY FREE (IRE), 4 Herr Stummer Johann (AUT) 64.5 Stummer Johann
LOWE WOLE (CZE), 3 TAHLO Šefraný (CZE) 58.5 Germič Karel
SALTINA (GER), 3 DS Barunka 52.0 Heleši Roman
SIR EGERTON (CZE), 6 Štvorlístok 56.0 Hanáček Jaroslav
SKIF, 7 Dr. Tardík 63.0 Línek Jaroslav
VERSE OF LIFE (FR), 7 Mostry Senica 61.0 Morávková Jaroslava, MVDr.
WIRRWARR (GER), 7 Eleven Stars Syndicate 52.5 Mihalík Marcel
Dohlásené kone: EMERYSDAY (IRE), LADY FREE (IRE), LOWE WOLE (CZE)
Nevyhendikepovaná: SALTINA (GER) -1,5 kg

10404 - Cena Zoriany (Přihl.: 9)
rovina III kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 3 000 EUR
BEAU MATCH (FR), 4 Syndikát-Pišl (CZE) 60.5 Pišl Martin
BRAGA (IRE), 4 BORMANN 59.5 Chodúr Jozef
CECILLE (CZE), 4 57.0
GLOBAL MAN (FR), 5 DS Joki - Ilíková (CZE) 58.0 Ilíková Kateřina
HAILEY, 6 MPL Racing 61.0 Brečka Jaroslav
IMSEXYANDIKNOWIT (IRE), 7 Vocetka Kamil (CZE) 57.5 Nováková Jana, Ing.
KIMCHI (GER), 5 KT OBAL 60.0 Línek Jaroslav
POLLY ROSE (CZE), 6 Falkensee-Šuránková (CZE) 56.5 Šuránková Kateřina, Ing.
SARAH LADY (IRE), 4 60.5 Bělka Martin
Dohlásené kone: BRAGA (IRE), CECILLE (CZE), GLOBAL MAN (FR), POLLY ROSE (CZE), SARAH LADY (IRE)

10405 - Cena Dark Marbla (Přihl.: 13)
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 2 300 EUR
ALEXANDRE D´OR (FR), 3 Korenič Racing 55.0 Línek Jaroslav
ARTIMED, 9 Strnisko 62.5 Línek Jaroslav
CANSAS KING, 3 Vimar 53.0 Sokol Samuel, Ing.
FILOMENA, 3 MN Racing 52.5 Hanáček Jaroslav
FIORD JAIL (CZE), 4 Vimar 59.0 Sokol Samuel, Ing.
CHRISTERRO (CZE), 3 ELLIPSIS 53.0 Ralbovský Jozef
LA POME DE LA ROSE (GB), 3 MNK Racing 54.5 Línek Jaroslav
NOWAN (CZE), 8 www.stajhanacek.cz (CZE) 59.5 Hanáček Pavel , Ing.
PALMYRA (CZE), 4 Blue Star (CZE) 56.5 Berthier Kateřina
SHERSHAB (FR), 5 Autistic Dream (CZE) 62.0 Bodlák Radim
SUMMER DRESS (GB), 8 KELLY (CZE) 58.5 Koplík Zdeno
VAN DAMME, 13 MIHALIK racing 62.5 Mihalík Marcel
VERTINSKY (FR), 3 RC Farm 55.0 Tugušev Ramazan

10406 - Cena Termaca (Přihl.: 13)
rovina IV kat., cena, 4ročné a staršie kone, 1800 m, 2 300 EUR
BRAGA (IRE), 4 BORMANN 61.0 Chodúr Jozef
FALCON X (CZE), 4 MPL Racing 60.0 Štangel Marián
HARRIET (FR), 6 KT OBAL 58.5 Línek Jaroslav
MATHEICA (CZE), 5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 57.0 Kubliha Ladislav
POLLY ROSE (CZE), 6 Falkensee-Šuránková (CZE) 54.5 Šuránková Kateřina, Ing.
POLLY STORM (CZE), 7 Falkensee-Šuránková (CZE) 57.0 Šuránková Kateřina, Ing.
PRUFY (IRE), 5 Strnisko 61.0 Štangel Marián
REKLAMA (GER), 5 PD Senica 58.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
SADAAR (IRE), 5 MARPET HK Trans s.r.o. (CZE) 58.5
SKY (GER), 6 Mezei - Splav Hoste 57.0 Stančík Miroslav
SPACEY (FR), 4 IGNAMA 60.0 Hanáček Jaroslav
TRAMINA MAGIC (IRE), 6 Národný žrebčín Topoľčianky 57.5 Sokol Samuel, Ing.
WHISPERS AND SIGHS (FR), 5 Syndikát M3J 56.5 Brečka Jaroslav
Nekvalifikovaná: LADY FREE (IRE)

15:50 Cena spoločnosti VETIS
Slovenská Pony liga 2023
II. oddelenie - pony nad 135 cm - vzdialenosť 800 m

8. INDIANA TANGO - Adam Leuchter
9. KASPER - Linda Šmidová
10. MIRZA - Jadviga Juharos
11. MANGO - Laura Pőtheová
12. KASSIM - Leila Izabella Czene
13. HOLLYWOOD COWBOY - Jesika Kissová
14. CORONA - Jakub Manderla
15. SHERON - Patrícia Polláková

10407 - Hendikep Waajidy (Přihl.: 10)
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 1 800 EUR
FERARA, 6 Národný žrebčín Topoľčianky 63.0 Sokol Samuel, Ing.
HERIETT, 4 VeVe Racing 52.0
LUCHADORA (GER), 3 EPM Petrus 52.0 Štangel Marián
MC CALMING, 4 DS Barunka 58.0 Heleši Roman
MY LITTLE GIANT (AUT), 3 Stall Stummer SK 61.0 Štangel Marián
NEUTOP, 3 Vimar 52.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
PANAMERO (GER), 3 MIHALIK racing 52.0 Mihalík Marcel
ROBERTA, 3 MPL Racing 60.5 Hanáček Jaroslav
YENNKY, 4 Strnisko 60.0 Línek Jaroslav
ZERKIYA (FR), 3 HONOR Racing 60.5 Hanáček Jaroslav
Nevyhendikepovaní: LUCHADORA (GER) -3,5 kg, PANAMERO (GER) -1,5 kg, HERIETT -1 kg, NEUTOP -3,5 kg

14:45 Cena spoločnosti VETIS
Slovenská Pony liga 2023
I. oddelenie - pony do 135 cm - vzdialenosť 400 m

1. BARBARELLA - Linda Šmidová
2. CHARLIE MAN - Mikuláš Manderla
3. HIDLAGO LI - Nicole Veverková
4. SALVATINO - Hanna Holczer
5. BZ DIEGO - Bíborka Huszár
6. CSILLAGFÉNY MILADY - Mira Judge
7. TEQUILA - Zoé Valacsová

10408 - Cena Miderosa (Přihl.: 7)
rovina V kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 1 800 EUR
BELLARY (IRE), 4 MIHALIK racing 58.5 Mihalík Marcel
CAPO DI PONTE, 7 59.0 Sokol Samuel, Ing.
ESTET (UKR), 4 RC Farm 57.0 Tugušev Ramazan
FIRE VISION, 7 WELFARE 60.0 Hanáček Jaroslav
SHAKESPURR (IRE), 4 Hawthorn Stable 58.5
SPARTICO (GER), 6 Jakáb 68.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
WAKARIO (CZE), 4 Quirinus Farm 61.5 Brečka Jaroslav

10409 - Memoriál Ondreja Nagya (Přihl.: 5)
klusáky, cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 200 EUR
BARUNKA MISI (CZE), 5 Stáj O.K. (CZE) 1820 Kozel Ondřej
BUCEPHALOS MISI (CZE), 4 Stáj Skree (CZE) 1820 Dobrovolný Jaroslav
FRAJERKA MISI (CZE), 5 Stáj Tečovice (CZE) 1820 Kozel Ondřej
ROMEO PRO (UA), 4 Luna Racing Team 1800 Morozov Pavlo
TOP SECRET J´(A), 7 PlayAda Stables/H.T.C. Drženice 1840 Skladan Dalibor, PhDr.
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat