po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • ARQANA
  • ARQANA
  • BOXY
  • ARQANA
  • ARQANA
  • podkova
  • ARQANA
  • ARQANA
  • DETI
  • ARQANA
  • ARQANA
  • prekazky
  • ARQANA
  • ARQANA
  • deti
  • ARQANA
  • ARQANA
  • kone
  • ARQANA
  • ARQANA
  • pedok
 

Výsledky

22.5.2021 Pardubice

1055 Cena Nadačního fondu JC ČR

steeplechase crosscountry - IV. kat. - 3350 m - 5ročné a staršie
60.000 CZK (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
štart o 16:00
dráha: 3.5 (dobrá)

Por. Š.č. Meno koňa / Tréner Jazdec / Stajňa Hmotnosť Výrok EVK Kurz poč. Kurz kon.
1 15 WELL ABSOLUT (CZE), 5 dž. Myška Jaroslav 68.0 ľahko 0.00 0.00
Myšková Štěpánka Martina Poláková (CZE)
2 19 LEO FANTASTICO (GER), 7 dž. Faltejsek Jan 68.0 7 0.00 0.00
Baštová Pavlína www.trdelnik.com-Luka (CZE)
3 13 POLIDAR (CZE), 8 Řezáčová Veronika 64.0 1/2 0.00 0.00
Řezáčová Jana JAZAM (CZE)
4 14 SAINT SHINE (FR), 5 dž. Bartoš Josef 70.5 kr.hlava 0.00 0.00
Váňa st. Josef Statek Chyše-Váňa (CZE)
5 12 MIZURI (CZE), 8 Velek Ondřej 69.0 3/4 0.00 0.00
Zobal František Václav Neckář (CZE)
6 1 GODFREY (FR), 5 Vyhnálek Daniel 67.0 1/2 0.00 0.00
Török Dalibor DS Pegas (CZE)
7 16 ZTRACENKA (CZE), 5 dž. Stromský Marek 67.5 4 0.00 0.00
Popelka Stanislav Nýznerov (CZE)
8 11 NIKEANDNEMESIS (IRE), 5 dž. Matuský Lukáš 68.5 7 0.00 0.00
Holčák Radek Joly (CZE)
9 9 WOTAN (GER), 7 Čmiel Adam 69.5 3/4 0.00 0.00
Holčák Radek K-K Metal a.s. (CZE)
10 3 CHARISMATIC (CZE), 9 dž. Novák Marcel 71.5 2 3/4 0.00 0.00
Kvapilová Lenka EŽ Praha a.s. (CZE)
11 17 NON STOP (AUT), 7 Schneider Carina 64.5 18 0.00 0.00
Neuberg Filip Stall Pinot (CZE)
12 7 SINNDARKA (IRE), 10 Kocman Jakub 64.5 1 3/4 0.00 0.00
Hrudka ml. Jaromír H&H J.Hrudka (CZE)
13 8 VAXERTON (CZE), 8 Mach Ján 66.5 1 3/4 0.00 0.00
Slabý Petr, Mgr. Autodoprava Klimeš-Slabý (CZE)
14 2 MOHAN (CZE), 5 dž. Tůma Petr 69.0 3 1/2 0.00 0.00
Novák Antonín DS Malá Morávka (CZE)
15 6 HELIOSTAT (IRE), 9 dž. Liška Martin 69.0 1 3/4 0.00 0.00
Moravec Zdeněk Antonín Šimera (CZE)
16 4 FATHER FROST (IRE), 9 dž. Složil ml. Pavel 68.0 ďaleko 0.00 0.00
Váňa st. Josef Statek Chyše-Váňa (CZE)
17 5 NED (CZE), 7 dž. Boyer Thomas 68.0 11 0.00 0.00
Pecháček Jaroslav R-A-Pecháček (CZE)
18 10 SWAN PRINCESS (CZE), 5 dž. Odložil Jan 68.0 1 0.00 0.00
Horáková Lenka EŽ Praha a.s. (CZE)
ZN 18 ESPOIR DE L´OASIS (FR), 7 dž. Kašný Pavel 68.0 0.00 0.00
Kovář Stanislav DiJana Dobšice (CZE)
ZN 20 LANTANA LADY (CZE), 8 am. Altenburger Marcel 65.0 0.00 0.00
Bodlák Radim Viktorie-UH (CZE)

Čas: 04:19,24 ()

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat