po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • ARQANA
  • pedok
  • BOXY
  • Arqana
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • Arqana
  • deti
  • Arqana
 

Výsledky

22.5.2021 Pardubice

1056 Cena Dostihového spolku

steeplechase crosscountry - IV. kat. - 4300 m - 5ročné a staršie
60.000 CZK (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
štart o 16:35
dráha: 3.5 (dobrá)

Por. Š.č. Meno koňa / Tréner Jazdec / Stajňa Hmotnosť Výrok EVK Kurz poč. Kurz kon.
1 20 CHRISTIANO (CZE), 5 Spáčil Jakub 64.5 ľahko 0.00 0.00
Olehla Čestmír , MVDr. Cross Club 52 (CZE)
2 18 KORNELIA (CZE), 7 Vyhnálek Daniel 63.0 5 0.00 0.00
Popelka Stanislav Martin Bláha (CZE)
3 13 RUI FALEIRO (USA), 10 dž. Novák Marcel 68.0 3 1/2 0.00 0.00
Brečka Jaroslav HWS Tellus Equinus
4 7 BARCAKO (FR), 5 dž. Kratochvíl Jan 68.0 7 0.00 0.00
Štangel Marián AVT
5 19 FIL CONDUCTEUR (FR), 6 dž. Myška Jaroslav 70.0 10 0.00 0.00
Myšková Štěpánka Jaroslav Zima (CZE)
6 3 STIGRIS (CZE), 10 dž. Matuský Lukáš 72.0 6 0.00 0.00
Holčák Radek K-K Metal a.s. (CZE)
7 15 VALTZ (CZE), 10 Kocman Jakub 67.0 8 0.00 0.00
Lempochnerová Veronika Pálenice Pavlovice (CZE)
8 8 LAMBROZINI (CZE), 9 dž. Odložil Jan 70.5 3/4 0.00 0.00
Popelka Stanislav Hvozd-Popelka-Hanák (CZE)
9 16 ARGANO (CZE), 7 dž. Liška Martin 68.0 8 0.00 0.00
Liška Martin Marek Šimák (CZE)
10 1 CAYRAS STAR (FR), 7 dž. Kašný Pavel 69.5 ďaleko 0.00 0.00
Kovář Stanislav DiJana Dobšice (CZE)
Z 4 ALVA (GER), 6 Schneider Carina 66.0 0.00 0.00
Neuberg Filip Stall Pinot (CZE)
Z 11 ČMELÁK (CZE), 7 dž. Tůma Petr 68.0 0.00 0.00
Novák Antonín DS Malá Morávka (CZE)
Z 5 GARNET (CZE), 6 dž. Boyer Thomas 68.0 0.00 0.00
Pecháček Jaroslav Galopp & FRIENDS s.r.o. (CZE)
Z 10 GERROY (CZE), 5 Mach Ján 64.5 0.00 0.00
Koplík Zdeno Orling (CZE)
Z 17 GIOVANNI (CZE), 8 dž. Složil ml. Pavel 68.5 0.00 0.00
Olehla Čestmír , MVDr. Sendy Kovy Ostrava (CZE)
Z 14 MOSTAR (CZE), 5 Henych Jiří 66.0 0.00 0.00
Neuberg Filip Přikryl s.r.o. (CZE)
Z 6 TAURIEL (CZE), 6 Velek Ondřej 66.0 0.00 0.00
Zobal František Stáj K4 (CZE)
Z 2 YOUKO (FR), 5 dž. Faltejsek Jan 69.0 0.00 0.00
Baštová Pavlína Stáj Moudrý (CZE)
ZN 12 LASSPOUR (IRE), 7 am. Novák ml. Marcel 65.0 0.00 0.00
Šuránková Kateřina, Ing. Viktorie-UH (CZE)
ZN 9 MAHE KING (GER), 6 dž. Bartoš Josef 68.0 0.00 0.00
Váňa st. Josef Statek Blata Český Ráj (CZE)

Čas: 05:36,94 ()

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat