po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Prihlášky

Dostihy

Bratislava 26.9.2021

11101 - 28. Slovenský St. Leger DRAG CONSULTING s.r.o., (Přihl.: 13)
rovina L kat., cena, 3ročné kobyly a žrebce, 2800 m, 20 000 EUR
BESTHON (FR), 3 Vimar 58.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
CAPE CROWN (IRE), 3 BORMANN 58.0 Chodúr Jozef
DIONIS (GER), 3 Lokotrans (CZE) 58.0 Urbánek Luboš
NICE LOVE, 3 DS Barunka 58.0 Heleši Roman
PERSIAN PRINCE (GB), 3 KarBoBau s.r.o. (CZE) 58.0 Luka ml. Václav, Ing.
TASMÍNA (CZE), 3 MPL Racing CZ (CZE) 56.5 Piruch Jozef
Dohlásené kone: DIONIS (GER), PERSIAN PRINCE (GB)
Škrty: ARCHEUS (FR), ARION (GER), ARKADAG (IRE), BRAINIAC (FR), DOWN UNDER (GER), DREAM BIG (FR), FANGIO (GB), MONSIEUR (GER), REKLAMA (GER), SADAAR (IRE)

11102 - 29. Cena zimnej kráľovnej (Přihl.: 7)
rovina I kat., cena, 2ročné kobyly, 1600 m, 8 000 EUR
BRAGA (IRE), 2 BORMANN 58.0 Chodúr Jozef
KORVETTE (GER), 2 Lokotrans (CZE) 58.0 Urbánek Luboš
LENA (FR), 2 Igor Endaltsev (CZE) 58.0 Havelková Martina
LISETA (FR), 2 Lokotrans Slovakia 58.0 Štangel Marián
PASAREI (GER), 2 Vimar 58.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
SHAMAL EMMI (HUN), 2 Kovometal 58.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
STRATOSFERIC (IRE), 2 MPL Racing 58.0 Štangel Marián
Dohlásené kone: LENA (FR)

11103 - Cena Dancing Theatre (Přihl.: 5)
rovina III kat., cena, 2ročné kone, 1200 m, 3 000 EUR
FALCON X (CZE), 2 MPL Racing 56.0 Štangel Marián
FIORD JAIL (CZE), 2 Vimar 56.0 Sokol Samuel, Ing.
HARLEY QUINN, 2 Rebeca Racing 56.5 Brečka Jaroslav
MC CALMING, 2 DS Barunka 57.5 Heleši Roman
TAYLON, 2 VADUAL 57.5 Kubovičová Zuzana, Ing.
Dohlásené kone: TAYLON

11104 - Hendikep Salvatora (Přihl.: 10)
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 3 000 EUR
ANGELINA (CZE), 4 Rebeca Racing 52.0 Brečka Jaroslav
LA PALOMA, 7 EPM Petrus 59.0 Chodúr Jozef
LOTOS (GER), 4 PD Senica 57.0 Kubovičová Zuzana, Ing.
LUCKYNAV (IRE), 4 Strnisko 61.5 Lehocký Jozef
MAXIMUM RISK (IRE), 3 Kovotvar 59.0 Brečka Jaroslav
MEDELIN (GER), 4 BORMANN 64.0 Línek Jaroslav
NÁTURA (CZE), 5 Colegium Racing (CZE) 52.0 Franko Jozef
SADAAR (IRE), 3 Strnisko 61.0 Lehocký Jozef
TRUE CHAMP (GER), 7 Dermek Racing 58.5 Línek Jaroslav
Dohlásené kone: LOTOS (GER)
Nevyhendikepované: ANGELINA (CZE) -11 kg, NÁTURA (CZE) -1 kg

11105 - Cena Tempeltänzera (Přihl.: 16)
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 3200 m, 2 400 EUR
ALMANY (CZE), 10 Šomanová Lenka - Lipina (CZE) 66.0 Šomanová Lenka, Ing.
ARIBIS (CZE), 3 Šomanová Lenka - Lipina (CZE) 61.5 Šomanová Lenka, Ing.
BLACK BERRY, 5 BICZ holding (CZE) 64.5 Olehla Čestmír , MVDr.
CRANBERRY (CZE), 3 D.+ P. Kopálek 61.5 Dohnálek Roman
DIDEROT (CZE), 3 Václav Luka (CZE) 61.5 Záhorová Eva
KOFILA (IRE), 4 Orion Racing Club 65.5 Hanáček Jaroslav
MADOX, 8 FeD, spol. s r.o. 70.5 Ročák Michal
MILSUELDOS (IRE), 4 EvaTůmová (CZE) 64.5 Tůma 3 Pavel
POMELLA (FR), 3 JAZAM (CZE) 60.0 Řezáčová Jana
PREGERTON (CZE), 4 Staňka Uherčice (CZE) 66.0 Urbánek Luboš
PRIMUS, 8 ELLIPSIS 66.0 Ralbovský Jozef
SOLOGNOTE (FR), 4 Rustikal HC s.r.o. (CZE) 65.5 Eichler Viktor, Ing.
THANKYOUSARAH (IRE), 3 Stajňa Štvorlístok 58.0 Hanáček Jaroslav
TOXIC (GER), 12 KELLY (CZE) 67.5 Koplík Zdeno
WHIRTEN (CZE), 3 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM 62.0 Kubliha Ladislav
ZIGGY READY (FR), 4 Vimar 70.0 Kubovičová Zuzana, Ing.

11106 - Cena Czeneky (Přihl.: 8)
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 800 EUR
CAPO DI PONTE, 5 Národný žrebčín Topoľčianky 59.5 Sokol Samuel, Ing.
HAKIMPOUR (IRE), 3 DS Millennium 59.0 Brečka Jaroslav
QUITO (GER), 6 MPL Racing 61.5 Hanáček Jaroslav
TRAMINA MAGIC (IRE), 4 Národný žrebčín Topoľčianky 59.5 Sokol Samuel, Ing.
UNIQUE PILOT (GB), 7 Koruna Academy 61.0 Hanáček Jaroslav

11107 - 46. Veľká starohájska steeplechase spoločnosti BRUDA (Přihl.: 6)
steeplechase, cena, 5ročné a staršie kone, 4500 m, 6 000 EUR
BUCK´S D´ANNO (FR), 9 TJ Slávia Šurany 70.0 Cagáň Ján, Ing.
FIRST OF ALL (FR), 5 Dr. Charvát (CZE) 70.0 Tůma 3 Pavel
FORT RYAN, 7 MPL Racing 70.0 Brečka Jaroslav
KERABUSH (IRE), 7 DS Jalubí Škrášková (CZE) 70.0 Škrášková Alena
MR ZURU (IRE), 7 DS Millennium 70.0 Brečka Jaroslav
THISISTHEKEY (FR), 6 Lokotrans Slovakia 70.0 Cagáň Ján, Ing.
Dohlásené kone: THISISTHEKEY (FR)

11108 - 39. Prútenky šampiónov spoločnosti DANFOSS (Přihl.: 8)
prútěné prekážky, cena, 4ročné a staršie kone, 3800 m, 5 000 EUR
DOMINIQUE (FR), 7 Dr. Charvát (CZE) 70.0 Tůma 3 Pavel
HARAKAN (IRE), 6 DS Dolní Moravice (CZE) 70.0 Záhorová Eva
MEDICI (USA), 8 MPL Racing 70.0 Brečka Jaroslav
MENY BAY (IRE), 11 Quirinus Farm 68.0 Brečka Jaroslav
OPTION BE (FR), 9 Stáj Metaxa Opava-Tůma (CZE) 70.0 Tůma Petr
SIGNUM (FR), 9 KI Racing (CZE) 70.0 Kabelková Hana

11109 - Memoriál Imricha Alkéra (Přihl.: 10)
klusáky, cena, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 1 500 EUR
CLAUDINE (A), 4 Team Neuhof (AUT) 2000 Schwarzlmüller Peter
CS THINK PINK (A), 5 Stall Elisabeth (AUT) 2020 Konlechner Franz
EDENS JE SOLE(S), 8 Stáj Hanka - Kyselovice (CZE) 2020 Vinklárek Antonín
HEMLIG VÄSTERBO (S), 4 Trot Centre Alet (CZE) 2020 Klaubenschalk Jindřich
CHESTER(CZE), 8 Hukovice-PlayAda Stables (CZE) 2040 Klvaňa Tomáš, Ing.
IN DRIVE WITH YOU (F), 3 Stáj Guli - FFF (CZE) 2020 Kotásek Jaromír
LAST LLOYD (A), 5 Hukovice-PlayAda Stables (CZE) 2000 Klvaňa Tomáš, Ing.
SPECTRA (A), 6 Team Neuhof (AUT) 2020 Schwarzlmüller Peter
TAKE THIS FACE (S), 6 Trot Centre Alet (CZE) 2040 Klaubenschalk Jindřich
Dohlásené kone: CLAUDINE (A), SPECTRA (A)

11110 - Memoriál Ing. Juraja Deáka (Přihl.: 6)
klusáky, cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 500 EUR
ADESSA (A), 7 Team Neuhof (AUT) 1800 Schwarzlmüller Peter
IGOR BEUCKENSWYK (NL), 6 Vávra Chropyně2 (CZE) 1800 Vávra Zdeněk
KADET MISI (CZE), 7 Stáj HoPe Otrokovice (CZE) 1800 Komlóši Ondrej
SAMSON MISI (CZE), 5 Stáj Guli - FFF (CZE) 1800 Kotásek Jaromír
SCARLET LAVIE (A), 7 Team Neuhof (AUT) 1800 Schwarzlmüller Peter
Dohlásené kone: ADESSA (A), SCARLET LAVIE (A)
 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat