po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Výsledky

13.10.2019 Pardubice

1355 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

steeplechase crosscountry - L. kat. - 6900 m - 6ročné a staršie
5.000.000 CZK (2000000 - 1100000 - 700000 - 500000 - 350000 - 200000 - 150000)
štart o 16:42
dráha: 3.5 (dobrá)

Por. Š.č. Meno koňa / Tréner Jazdec / Stajňa Hmotnosť Výrok EVK Kurz poč. Kurz kon.
1 1 THEOPHILOS (FR), 9 dž. Bartoš 2 Josef 70.0 boj 0.00 0.00
Váňa st. Josef Dostihový klub iSport-Váňa (CZE)
2 6 STRETTON (CZE), 9 Garner Thomas 70.0 1 1/4 0.00 0.00
Popelka Stanislav Nýznerov (CZE)
3 19 CHICNAME DE COTTE (FR), 7 Duchene Jordan 70.0 1/2 0.00 0.00
Vítek Pavel Quartis-Zámecký Vrch (CZE)
4 7 MAZHILIS (FR), 10 dž. Kratochvíl Jan 70.0 6 0.00 0.00
Váňa st. Josef Köi Dent (CZE)
5 8 ANGE GUARDIAN (GER), 11 dž. Kousek Jiří 70.0 1 0.00 0.00
Váňa st. Josef Stáj Anděl strážný (CZE)
6 13 RATHLIN ROSE (IRE), 11 Best James 70.0 5 0.00 0.00
7 18 TALENT (CZE), 8 Aspell Leighton 70.0 1 0.00 0.00
Kabelková Hana DS Kabelkovi (CZE)
8 11 VANDUAL, 11 dž. Matuský Lukáš 70.0 8 0.00 0.00
Štangel Marián VADUAL
9 4 DULCAR DE SIVOLA (FR), 6 Borč Josef 70.0 10 0.00 0.00
Kovář Stanislav DiJana Dobšice (CZE)
10 9 SZTORM (POL), 10 dž. Stromský Marek 70.0 8 0.00 0.00
Wroblewski Grzegorz Witold Karel Zatloukal (CZE)
11 10 ZARIF (IRE), 12 dž. Boyer Thomas 70.0 8 0.00 0.00
Váňa st. Josef Köi Dent (CZE)
12 12 TEMPLÁŘ (CZE), 12 dž. Liška Martin 70.0 ďaleko 0.00 0.00
Novák Antonín www.trdelnik.com-Luka (CZE)
Z 17 BRIDGEUR (FR), 8 dž. Myška Jaroslav 70.0 0.00 0.00
Myšková Štěpánka Jaroslav Zima (CZE)
PN 14 BEAU ROCHELAIS (FR), 8 Orain Alexandre 70.0 0.00 0.00
Olehla Čestmír , MVDr. DS Pegas (CZE)
PN 15 DELIGHT MY FIRE (FR), 9 dž. Ferhanov Sertash 68.0 0.00 0.00
Bodlák Radim DS Pod Buchlovem (CZE)
PN 21 MAHONY (CZE), 7 Lovén Niklas 70.0 0.00 0.00
Popelka Stanislav Quartis-Zámecký Vrch (CZE)
PN 5 PLAYER (CZE), 7 dž. Novák Marcel 70.0 0.00 0.00
Kvapilová Lenka Nýznerov (CZE)
PN 3 RIBELINO (FR), 11 Glassonbury Andrew 70.0 0.00 0.00
Urbánek Luboš Lokotrans (CZE)
PN 2 TZIGANE DU BERLAIS (FR), 8 dž. Faltejsek Jan 70.0 0.00 0.00
Tůma 3 Pavel Dr. Charvát (CZE)
ZN 20 KROCOLEON (FR), 9 Sloup Lukáš 70.0 0.00 0.00
Poles Pavel EŽ Praha a.s. (CZE)

Čas: 09:28,76 ()

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat