po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 29.8.2020

1. dostihy 15:01 (10505) - Cena Nikodéma
rovina IV kat., cena, 2ročné kone, 1200 m, 1 500 EUR
1 REX OF THUNDER (GB), 2 dž. Michal Demo 55.0 Stáj Březová (CZE)
2 YASMINIA (IRE), 2 dž. Martin Laube 58.0 MPL Racing
3 ARCHEUS (FR), 2 dž. Štefan Budovič 56.0 PD Senica
4 AMARONKA (GER), 2 dž. Adam Florian 56.5 Mihalík Racing
5 MATHEICA (CZE), 2 dž. Andrzej Mazurkiewicz 56.5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
6 MEGGY (IRE), 2 dž. Jiří Palík 56.0 Strnisko
7 CARA MIA (CZE), 2 dž. Zdenko Šmida 56.5
Dohlásené kone: AMARONKA (GER), CARA MIA (CZE)

2. dostihy 15:30 (10504) - Hendikep Master Copyho
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1000 m, 1 500 EUR
1 BAHAMA PA PA (FR), 7 František Drozda 58.0 IBF Madérét
2 ARTIMED, 6 dž. Jiří Palík 56.0 Strnisko
3 NATTY´S STAR, 3 am. Ivana Mihalíková 61.5 Mihalík Racing
4 NOWAN (CZE), 5 dž. Michal Demo 55.0 www.stajhanacek.cz (CZE)
5 BOUQUET, 4 Michaela Musialová 61.5 PD Senica
6 SOTSCHI, 6 dž. Zdenko Šmida 56.5 EPM Petrus
Škrty: MATION (IRE)
Nevyhendikepovaní: MATION (IRE) -6 kg, NOWAN (CZE) -18 kg

3. dostihy 16:00 (10502) - Memoriál MVDr. Tibora Staňa
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 3 000 EUR
1 CASINO RYAN (IRE), 7 dž. Martin Laube 59.5 Strnisko
2 KILWORD (IRE), 9 dž. Jiří Palík 62.0 Strnisko
3 TOPOLINA (GB), 7 dž. Ján Havlík 58.0 Vimar
4 WÜSTENBLUME (GER), 4 František Drozda 58.0 Go Go Racing (AUT)
5 KILLWORT (IRE), 6 dž. Milan Zatloukal 59.5 PURITO s.r.o.
6 SILVER EMPRESS (FR), 6 dž. Jaroslav Línek 58.0 Stajňa KOVO
Dohlásené kone: CASINO RYAN (IRE), WÜSTENBLUME (GER)

4. dostihy 16:33 (10506) - Cena Prierosa
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 1 500 EUR
1 MAGRITTE DU CHAMP (GER), 4 dž. Milan Zatloukal 63.0 Peter Huber (AUT)
2 FISTERA (CZE), 4 Michaela Musialová 56.0 Vimar
3 WALENTYNE (AUT), 3 dž. Pavlína Filipová 53.0 Stáj AP
4 MELLONI (GER), 4 dž. Ján Havlík 59.0 Národný žrebčín Topoľčianky
5 TIMEA, 4 dž. Štefan Budovič 57.5 VADUAL
6 SPIRILY (IRE), 6 dž. Jiří Palík 59.5 Strnisko
7 ARIZONA FLOWER (GER), 7 František Drozda 56.5 Stall Garant SK
8 EXPECT NO MERCY (FR), 3 dž. Jaroslav Línek 59.5 Cosa Nostra sindikatis (HUN)
9 VALOROUS INFLUENCE, 8 dž. Peter Hodáň 59.0 Konrace
10 KAPTAIN JOE, 4 dž. Martin Laube 63.0 7 Horse
11 MAJAKOWSKI (IRE), 3 dž. Zdenko Šmida 57.5 MPL Racing
12 REFLEX (CZE), 3 dž. Michal Demo 55.0 Blue Star (CZE)
13 REDEMPTION SONG (FR), 4 dž. Jaromír Šafář 58.0 Stall Garant SK
14 BARBIE ALEXANDRA (CZE), 3 dž. Jiřina Andrésová 53.0 DEMA

15 VISIX (FR), 3 am. Kateřina Fialová 53.0 Nico (CZE)
Škrty: ECOLOGI LOLEK (POL*), MENDY (IRE), WÜSTENBLUME (GER), ZAMBALA (GER)
Pod čiarou: VISIX (FR)

5. dostihy 17:05 (10503) - Hendikep Czasa
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 2 000 EUR
1 BEE CHIC (FR), 6 žk. Jozef Takács 62.0 Stáj Luki (CZE)
2 NISHNA (IRE), 4 dž. Jiřina Andrésová 52.0 BC Horseracing (AUT)
3 VAN DAMME, 10 dž. Adam Florian 60.0 Mihalík Racing
4 QUISSI LOGIST (GER), 4 dž. Ján Havlík 55.0 Vimar
5 MENDY (IRE), 4 dž. Peter Hodáň 52.5 Strnisko
6 SHAMU (FR), 4 Michaela Musialová 51.5 Dermek Racing
7 SKIF, 4 dž. Jaroslav Línek 63.0 Dr. Tardík
8 FIGHTING FALCO, 4 dž. Pavlína Filipová 53.0 MN Racing
9 HAYLUCK (IRE), 6 dž. Jiří Palík 58.0 Strnisko
10 SAREIA (GER), 5 dž. Zdenko Šmida 53.0 Stall Garant SK
11 LOTOS (GER), 3 dž. Štefan Budovič 56.0 PD Senica
Škrty: ZAMBALA (GER)
Nevyhendikepovaní: FIGHTING FALCO -3 kg, NISHNA (IRE) -4 kg, SAREIA (GER) -2 kg

6. dostihy 17:44 (10508) - Cena Glass Of Champagne
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 1 000 EUR
1 FOREA (CZE), 3 dž. Andrzej Mazurkiewicz 54.5
2 SIR EGERTON (CZE), 3 am. Kabyl Uulu Taalajbek 56.0 Stajňa Štvorlístok
3 VISIONOFBLACKSTAR, 3 dž. Adam Florian 57.5 Mihalík Racing
4 FERARA, 3 Michaela Musialová 53.0 Národný žrebčín Topoľčianky
5 CLONES, 3 dž. Ján Havlík 54.5 Národný žrebčín Topoľčianky
6 WEBI (IRE), 4 dž. Martin Laube 56.5 Strnisko
7 DOREMI LAFU (IRE), 6 dž. Jaroslav Línek 60.0 HONOR Racing
8 TAMARCA, 5 dž. Štefan Budovič 58.0 VADUAL
9 IVAMONET (IRE), 3 dž. Peter Hodáň 55.5 Strnisko
10 WUELTO, 10 dž. Jiřina Andrésová 59.0 Wuelto
11 BLESSINGTON, 3 žk. Michaela Jakábová 52.5 PD Senica
12 AMOS (IRE), 3 dž. Jiří Palík 56.0 Strnisko
13 VERSE OF LIFE (FR), 4 am. Petra Křížková 62.5 Mostry Senica
Škrty: BOUQUET, TRAMINA MAGIC (IRE)

7. dostihy 18:10 (10501) - Memoriál majora Stanislava Rudu
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 3 000 EUR
1 GEORGE BOOLE (IRE), 6 dž. Jiří Palík 60.5 AGA-Vlachovice (CZE)
2 HENRYTHEAEROPLANE (USA), 8 René Koplík 58.0 Meridian (CZE)
3 TRUE CHAMP (GER), 6 dž. Martin Laube 58.0 Dermek Racing
4 SHADES ARROW, 5 dž. Milan Zatloukal 58.0 MN Racing
5 MOLLYS BEST (FR), 6 dž. Pavlína Filipová 58.0 Stáj Filip (CZE)
6 GRAY TOUCH (FR), 6 dž. Zdenko Šmida 60.5 MPL Racing
7 FILS DE L´AIR (FR), 6 dž. Adam Florian 58.0
8 LIGHTBLACK (IRE), 6 dž. Jaromír Šafář 59.0 Strnisko
9 GENTLEMAN JACK, 6 dž. Jaroslav Línek 60.5 7 Horse
Dohlásené kone: GEORGE BOOLE (IRE), SHADES ARROW

8. dostihy 18:33 (10507) - Cena Almaza
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 3200 m, 1 500 EUR
1 WINSOME BOY (AUT), 6 am. Hana Juránková 64.5 Stáj AP
2 BUMBLEBEE (FR), 7 dž. Jiří Palík 65.5 MPL Racing
3 MILSUELDOS (IRE), 3 am. Natálie Galvasová 54.0 EvaTůmová (CZE)
4 ORIC (CZE), 8 dž. Jaromír Šafář 65.5 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
5 SHAMAL BOY, 4 Jozef Ralbovský 67.5 DEMA
6 THARAJAM (IRE), 8 dž. Ján Havlík 65.5 Národný žrebčín Topoľčianky
7 MADOX, 7 dž. Jaroslav Línek 69.5 FeD, spol. s r.o.
8 TERAZKI (CZE), 3 Michaela Musialová 57.5 Luka-Vedral (CZE)
9 NEL (CZE), 4 dž. Milan Zatloukal 65.5 DS Dolní Moravice (CZE)
10 ANJELLO (FR), 6 dž. Michal Demo 64.0 Just For Fun Syndicate
 

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat