po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 3.7.2021

1. dostihy 16:02 (10708) - Cena Almaza
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 1 800 EUR
1 MATEY (CZE), 4 Taťána Mášová 58.0 Stáj ŠIMI (CZE)
2 KOFILA (IRE), 4 am. Kabyl Uulu Taalajbek 55.0 Orion Racing Club
3 ABBEY ROAD (CZE), 5 dž. Jakub Pavlíček 59.5 Falkensee Šuránková (CZE)
4 PORTATILE (CZE), 8 Daniel Vyhnálek 59.5 Stáj El Halem Okleštěk (CZE)
5 CRANBERRY (CZE), 3 dž. Ján Havlík 55.5 D.+ P. Kopálek
6 SKY (GER), 4 dž. Štefan Budovič 62.0 Vimar
7 WINSOME BOY (AUT), 7 dž. Pavlína Filipová 62.5 Stáj AP
8 SAXANA GREY (GB), 3 dž. Michal Demo 55.0 Go Go Racing (AUT)
9 LADY SIMONE (FR), 6 dž. Jaroslav Línek 62.5 Just For Fun Syndicate
10 AIGER (CZE), 8 dž. Vendula Korečková 61.0 R.Maag - Hála (CZE)
Dohlásené kone: ABBEY ROAD (CZE), AIGER (CZE), MATEY (CZE), PORTATILE (CZE), SAXANA GREY (GB)
Škrty: CENNÝ POKLAD (CZE), PRUFY (IRE)

2. dostihy 16:30 (10703) - Cena Orientala Sky
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 3 000 EUR
1 FLY AMICO (FR), 4 dž. Michal Demo 60.5 MPL Racing CZ (CZE)
2 MONDOVI, 4 dž. Jaroslav Línek 62.0 Vino - Masaryk s.r.o.
3 MAJAKOWSKI (IRE), 4 Lukáš Matuský 63.0 MPL Racing
4 LILFAST (IRE), 9 dž. Zdenko Šmida 61.5 Strnisko
5 QUENTY (CZE), 3 Taťána Mášová 51.0 Syndikát 2020 - Piruch (CZE)
6 LARRY (FR), 8 dž. Ján Havlík 60.0 Stall Liberty Leaf (AUT)
7 SADAAR (IRE), 3 dž. Jiří Palík 55.5 Strnisko
8 LADY ROSEBURG (FR), 5 dž. Martin Laube 61.0 Cardboard (CZE)
Dohlásené kone: LILFAST (IRE), SADAAR (IRE)
Škrty: PACIFIC HILL (GER), RES JUDICATA (FR), TASMÍNA (CZE), VERSE OF LIFE (FR)
Kone LILFAST (IRE) a SADAAR (IRE) boli na zoznam prihlásených doplnení v zmysle čl. 155 Dostihového poriadku SR.

3. dostihy 17:00 (10706) - Hendikep Ypsilon Kinga
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 2 400 EUR
1 GOMMERVILLE (FR), 4 Silvie Ševčíková 62.5 Štangel Racing
2 ZAMBALA (GER), 6 am. Ines Löwe 62.0 Stall Zuchthof Favianis (AUT)
3 DOREMI LAFU (IRE), 7 dž. Jaroslav Línek 65.5 HONOR Racing
4 IVAMONET (IRE), 4 dž. Peter Hodáň 52.0 Strnisko
5 TOPOLINA (GB), 8 Daniel Vyhnálek 59.0 Vimar
6 SPIRILY (IRE), 7 dž. Jiří Palík 63.5 Strnisko
7 TRUE CHAMP (GER), 7 dž. Zdenko Šmida 60.0 Dermek Racing
8 NICE LOVE, 3 dž. Martin Laube 56.0 DS Barunka
9 ZIGGY READY (FR), 4 Lukáš Matuský 63.5 Vimar
10 STANDING ROCK (FR), 6 am. Vanesa Dermeková 64.0 Stall Garant SK
11 BELA BONITA (CZE), 7 Lukáš Charvát 57.5 Fair Play (CZE)
12 VERSE OF LIFE (FR), 5 dž. Vendula Korečková 60.0 Mostry Senica
Nevyhendikepovaná: IVAMONET (IRE) -1 kg

4. dostihy 17:31 (10702) - Cena Royal Stara
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1000 m, 3 000 EUR
1 QUERBEAT (FR), 3 Daniel Vyhnálek 57.5 Sportif Nutrition Kantek (CZE)
2 BOUQUET, 5 dž. Martin Laube 61.5 PD Senica
3 THANK THE IRISH (IRE), 4 dž. Zdenko Šmida 59.0 FeD, spol. s r.o.
4 AKBULAT (GB), 8 dž. Jakub Pavlíček 59.0 Stajňa Egl
5 NATTY´S STAR, 4 dž. Jaroslav Línek 61.5 Mihalík Racing
6 CAPTAIN LUKA (IRE), 5 dž. Jiří Palík 59.0 Team (CZE)
7 FALZUM (CZE), 4 dž. Peter Hodáň 57.5 DS Rous (CZE)
Škrty: PRINCE ORPEN (FR)

5. dostihy 18:00 (10701) - Memoriál majora Stanislava Rudu
rovina II kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 4 000 EUR
1 MYRNA (GB), 5 dž. Jakub Pavlíček 60.0 Syndikát V3J (CZE)
2 ADRIANO (FR), 3 dž. Jaroslav Línek 58.5 MPL Racing
3 LA PALOMA, 7 dž. Zdenko Šmida 52.0 EPM Petrus
4 MOLLY MASSIMO (GER), 5 Daniel Vyhnálek 58.0 Sportif Nutrition Kantek (CZE)
5 LUCKYNAV (IRE), 4 dž. Jiří Palík 57.0 Strnisko
6 IMMORTALITY, 3 dž. Peter Hodáň 52.0 Mladen Rihtarič
7 HADEWIN (FR), 4 dž. Ján Havlík 64.0 Stall Zuchthof Favianis (AUT)
8 MEGGY (IRE), 3 dž. Martin Laube 58.5 Strnisko
Škrty: KATHY AMES (FR)
Nevyhendikepované: IMMORTALITY -1 kg, LA PALOMA -1 kg

6. dostihy 18:32 (10705) - Hendikep Glass Of Champagne
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 2 400 EUR
1 NANI (GER), 7 am. Carolin Stummer 65.0 Stall Stummer
2 YASMINIA (IRE), 3 žk. Jozef Takács 52.0 MPL Racing
3 ARTIMED, 7 dž. Peter Hodáň 54.5 Strnisko
4 BEE CHIC (FR), 7 dž. Jakub Pavlíček 60.0 Stáj Luki (CZE)
5 MATHEICA (CZE), 3 Daniel Vyhnálek 56.5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
6 VAN DAMME, 11 dž. Jaroslav Línek 60.0 Mihalík Racing
7 SUMMER DRESS (GB), 6 Simona Laubeová 54.5 KELLY (CZE)
8 DIRMAN (IRE), 3 dž. Martin Laube 59.5 HONOR Racing
9 SHADES ARROW, 6 dž. Štefan Budovič 61.0 MN Racing
10 TOM TOM CHAP (IRE), 11 am. Žan Sovan 64.0 Stall S.J.M. (AUT)
11 AMOS (IRE), 4 dž. Jiří Palík 61.0 Strnisko
12 VINTANA (CZE), 4 dž. Michal Demo 55.5 Aryman-divoky (CZE)
Škrty: BOUŘKA (CZE), CAPTAIN LUKA (IRE)

7. dostihy 19:01 (10707) - Cena San Roque
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 1 800 EUR
1 LOVELY INDIAN (CZE), 3 dž. Pavlína Filipová 53.0 Stáj AP
2 GRACIELLA (CZE), 3 dž. Martina Havelková 54.0 Hřebčín Vlachovice SK
3 PORTALS NOUS (FR), 3 dž. Zdenko Šmida 55.0 Mihalík Racing
4 QUITO (GER), 6 am. Kabyl Uulu Taalajbek 56.5 MPL Racing
5 REKLAMA (GER), 3 dž. Peter Hodáň 52.0 PD Senica
6 RISK (FR), 6 am. Anna Vojteková 55.5 Racing Junior Club
7 PRUFY (IRE), 3 dž. Jiří Palík 55.5 Strnisko
8 HARRIET (FR), 4 dž. Jaroslav Línek 59.0 KT OBAL
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat