po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • ARQANA
  • ARQANA
  • BOXY
  • ARQANA
  • ARQANA
  • podkova
  • ARQANA
  • ARQANA
  • DETI
  • ARQANA
  • ARQANA
  • prekazky
  • ARQANA
  • ARQANA
  • deti
  • ARQANA
  • ARQANA
  • kone
  • ARQANA
  • ARQANA
  • pedok
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 23.4.2022

1. dostihy 14:01 (10207) - Cena Cataliny
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 1 800 EUR
1 ARTIMED, 8 žk. Jozef Takács 62.0 Strnisko
2 HARLEY QUINN, 3 dž. Petr Foret 57.5 Rebeca Racing
3 PAPAS (IRE), 3 Lucie Fialová 53.0 BORMANN
4 CLONES, 5 dž. Martin Laube 58.5 Národný žrebčín Topoľčianky
5 YASMINIA (IRE), 4 am. Tomáš Roman 60.5 EPM Petrus
6 FERINE INDIAN (CZE), 3 dž. Vendula Korečková 54.0 MN Racing
7 THIBET, 4 dž. Peter Hodáň 59.0 Dulivers, s.r.o.
8 MATHEICA (CZE), 4 Monir Madihi 59.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM

2. dostihy 14:30 (10203) - Hendikep Lord Patricka
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 3 000 EUR
1 WIRRWARR (GER), 6 am. Ivana Mihalíková 59.0 Mihalík Racing
2 BOUQUET, 6 dž. Štefan Budovič 58.0 PD Senica
3 THANK THE IRISH (IRE), 5 Lucie Fialová 61.0 FeD, spol. s r.o.
4 MAXIMUM RISK (IRE), 4 dž. Petr Foret 59.0 Kovotvar
5 NATTY´S STAR, 5 dž. Jaroslav Línek 59.0 Mihalík Racing
6 AMOS (IRE), 5 dž. Martin Laube 59.0 Strnisko
Škrty: LITTLE BIGHORN (CZE)
Nevyhendikepovaný: LITTLE BIGHORN (CZE) -6 kg.

3. dostihy 15:00 (10202) - Memoriál Josefa Břečku
rovina II kat., handicap, 4ročné a staršie kone, 1400 m, 4 000 EUR
1 PRAY FOR PARIS (CZE), 6 dž. Pavlína Filipová 59.0 Blue Star (CZE)
2 GRAY TOUCH (FR), 8 dž. Ján Havlík 58.5 MPL Racing
3 BEAU MASSAGOT (FR), 7 dž. Jaromír Šafář 57.5 BC Horseracing (AUT)
4 REGINA MIA (IRE), 5 dž. Martin Laube 56.0 Mishel Style
5 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 6 dž. Jiří Palík 56.0 PD Senica
6 GENTLEMAN JACK, 8 dž. David Liška 59.5 7 Horse
7 SKIF, 6 dž. Jaroslav Línek 58.0 Dr. Tardík
Škrty: ELSA (FR), SHERSHAB (FR)

4. dostihy 15:30 (10205) - Hendikep Fiorhead
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 2 400 EUR
1 UNIQUE PILOT (GB), 8 Monir Madihi 55.5 Koruna Academy
2 VAN DAMME, 12 dž. Jaroslav Línek 59.0 Mihalík Racing
3 PATRICIUS (IRE), 4 dž. David Liška 58.0 MPL Racing
4 NANI (GER), 8 dž. Vendula Korečková 62.0 Stall Stummer
5 REKLAMA (GER), 4 dž. Štefan Budovič 58.0 PD Senica
6 GOING TO THE SUN (FR), 5 dž. Martin Laube 56.0 KT OBAL
7 JUNA LIGHT (GB), 3 dž. Peter Hodáň 52.0 Go Go Racing (AUT)
8 LA PALOMA, 8 am. Nikola Miklová 58.5 Racing Junior Club
9 SPIRILY (IRE), 8 dž. Jan Verner 57.5
Dohlásené kone: JUNA LIGHT (GB), NANI (GER), REKLAMA (GER), SPIRILY (IRE)
Škrty: FALCON X (CZE)
Nevyhendikepovaní: FALCON X (CZE) -0,5 kg, JUNA LIGHT (GB) -7 kg

5. dostihy 16:06 (10206) - Cena Rosensturma
rovina IV kat., cena, 3ročné kone, 1700 m, 2 400 EUR
1 GALÁNEČKA (CZE), 3 Lucie Fialová 52.0 Hřebčín Vlachovice SK
2 YENNKY, 3 dž. Jan Verner 58.0 Strnisko
3 SILVIUS (IRE), 3 dž. Martin Laube 58.0 Štangel Racing
4 SPACEY (FR), 3 Monir Madihi 61.0 MPL Racing
5 FALCON X (CZE), 3 dž. David Liška 59.0 MPL Racing
6 LITTLE BIGHORN (CZE), 3 dž. Ján Havlík 58.0 EPM Petrus
7 LADY FREE (IRE), 3 dž. Jiří Palík 55.5 Strnisko
Dohlásené kone: LITTLE BIGHORN (CZE)
Škrty: SARAH LADY (IRE), SPRING TIME

6. dostihy 16:36 (10204) - Hendikep Rezona
rovina III kat., handicap, 4ročné a staršie kone, 2000 m, 3 000 EUR
1 DOREMI LAFU (IRE), 8 dž. Jaroslav Línek 63.5 HONOR Racing
2 HAKIMPOUR (IRE), 4 dž. Petr Foret 56.0 DS Millennium
3 SADAAR (IRE), 4 dž. David Liška 61.0 Strnisko
4 FISTERA (CZE), 6 dž. Martin Laube 61.0 Vimar
5 GUNSMOKE (IRE), 6 István Kozma ml. 62.5 Lords of Horses (HUN)
6 HARRIET (FR), 5 Lucie Fialová 57.5 KT OBAL
7 MONDOVI, 5 am. Anna Vojteková 57.5 Vino - Masaryk s.r.o.
8 DR COLOKID (CZE), 10 dž. Vendula Korečková 54.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
Dohlásené kone: DR COLOKID (CZE), HAKIMPOUR (IRE)

7. dostihy 17:04 (10201) - 24. Veľká aprílová cena ZEREX
rovina I kat., cena, 4ročné a staršie kone, 1800 m, 6 000 EUR
1 PETARDA (IRE), 4 dž. Jan Verner 60.0 Dr. Charvát (CZE)
2 BESTHON (FR), 4 dž. Jiří Palík 60.0 Vimar
3 LADY MAZIE (IRE), 6 dž. David Liška 58.0 Štangel Racing
4 KAPTAIN JOE, 6 dž. Jaroslav Línek 58.0 7 Horse
5 ARHIMED (GB), 4 dž. Jaromír Šafář 58.5 Rena Rihtaric (HUN)
6 IDEAL APPROACH (IRE), 10 dž. Martin Laube 58.5 Lokotrans (CZE)
7 PALMERA (GER), 6 dž. Pavlína Filipová 55.5 Kovometal
8 CHARLIE FIRPO (IRE), 5 István Kozma ml. 58.5 SZPS (HUN)
9 WHISTLEDOWNTHEWIND (IRE), 5 Monir Madihi 57.0 Stall Tosca
Škrty: REX OF THUNDER (GB)

8. dostihy 17:31 (10208) - Hendikep Waajidy
rovina V kat., handicap, 4ročné a staršie kone, 2000 m, 1 800 EUR
1 MADOX, 9 dž. Jaromír Šafář 66.5 FeD, spol. s r.o.
2 PORTALS NOUS (FR), 4 dž. Vendula Korečková 57.0 Mihalík Racing
3 RISK (FR), 7 am. Tomáš Roman 48.5 Racing Junior Club
4 THARAJAM (IRE), 10 dž. Jiří Palík 62.5 Národný žrebčín Topoľčianky
5 TRAMINA MAGIC (IRE), 5 dž. Martin Laube 61.0 Národný žrebčín Topoľčianky
6 LADY SIMONE (FR), 7 dž. Jaroslav Línek 59.0 Just For Fun Syndicate
Nevyhendikepovaný: RISK (FR) -1 kg
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat