• kone
  • BKIS
  • pedok
  • KZP
  • BOXY
  • BKIS
  • podkova
  • BKIS
  • DETI
  • kzp
  • prekazky
  • BKIS
  • deti
  • kzp
  • klobuky
  • BKIS
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 2.6.2019

1. dostihy 14:00 (10606) - Memoriál Ing. Pavla Žikavského
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 2 600 EUR
1 FIDELL, 3 Szczepan Mazur 56.5 MPL Racing
2 FIRE VISION, 3 dž. Peter Hodáň 54.5 WELFARE
3 QUSSI QUEEN (GER), 4 žk. Ferdinand Kráner 56.0 VIMAR DVORNÍKY
4 BOLTHORN (CZE), 3 Michal Abík 56.5 FeD, spol. s r.o.
5 GENTLEMAN JACK, 5 dž. Jaroslav Línek 64.0 7 Horse
6 SKIF, 3 dž. Jaromír Šafář 56.5 Dr. Tardík
Škrty: SAMOA (CZE)

2. dostihy 14:30 (10604) - 28. Cena Arvy
rovina L kat., cena, 3ročné kobyly, 1800 m, 15 000 EUR
1 SALSA SALSA (IRE), 3 dž. Jiří Palík 58.0 MPL Racing
2 FABLE (CZE), 3 dž. Jiří Chaloupka 58.0 Meridian (CZE)
3 NIKEANDNEMESIS (IRE), 3 dž. Jaromír Šafář 58.0 Joly (CZE)
4 CRUSHING POWER (GB), 3 dž. Tomáš Lukášek 58.0 Álmodó i. (HUN)
5 GOLDEN SEA (IRE), 3 Stanislav Georgjev 58.0 VNT Szindikátus (HUN)
6 SAGANA (POL), 3 Michal Abík 58.0 Legia Szindikátus (HUN)
7 ENAAYA (IRE), 3 dž. Jaroslav Línek 58.0 Stall 3 P (HUN)
8 FISTERA (CZE), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 VIMAR DVORNÍKY
9 PALMERA (GER), 3 dž. Štefan Budovič 58.0 Kovometal
Škrty: ASTORIA (FR), BONANZA GOLD (IRE), CELTIC FLAME (FR), COLOMBINA (FR), DEVOIR DE REVER (FR), FALCON BABY (IRE), MENDY (IRE), NAPSUGAR ISABEL (IRE), O´FFENSIVE (FR), SHAMU (FR), SWEET ANNA (GB), THAT´S MY GIRL (GER), TIMEA, TROPICANA, VIVIANN (FR), WEBI (IRE), WUELTA

3. dostihy 15:05 (10605) - 36. Cena Scottish Rifla
rovina L kat., cena, 4ročné a staršie kone, 1800 m, 15 000 EUR
1 WIRELESS (FR), 8 dž. David Liška 58.0 Leram (CZE)
2 MONTJEU THIRD (CZE), 6 Michal Abík 58.0 Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
3 GASTON (FR), 5 dž. Ján Havlík 58.0 MPL Racing
4 IDEAL APPROACH (IRE), 7 dž. Jaroslav Línek 58.0 Lokotrans (CZE)
5 CAPE DUCATO (IRE), 4 Alexander Reznikov 58.0 St. Zwierzyniec (POL)
6 UMMALQUWAIN (GB), 4 dž. Jan Verner 56.5 Meridian (CZE)
7 MEDYNA (FR), 4 dž. Tomáš Lukášek 56.5 Álmodó i. (HUN)
8 MOOREEN, 5 Szczepan Mazur 56.5 Štangel Racing
9 GEORGE BOOLE (IRE), 5 dž. Zdenko Šmida 58.0 AGA-Vlachovice (CZE)
10 WAGRAM (FR), 4 dž. Radek Koplík 4 58.0 MS Racing (CZE)
Dohlásené kone: UNIQUE PILOT (GB), WAGRAM (FR)
Škrty: BETTING TIP (FR), CONNOR (FR), DARKOLVA (IRE), FACTS AND FIGURES (IRE), FURIOUS FELIX, CHAMPAGNE PINK (FR), CHILLI CHOCOLATE (FR), LIMARIO (GER), MUKAB (GB), THISISTHEKEY (FR), UNIQUE PILOT (GB)

4. dostihy 15:44 (10603) - 35. Starohájske kritérium
rovina L kat., cena, 3ročné kone, 2000 m, 15 000 EUR
1 PEAS (GB), 3 dž. Jan Rája 58.0 ARS Invest Zimková
2 GOLDENTON (CZE), 3 Michal Abík 58.0 Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
3 WILD BOY (CZE), 3 dž. Tomáš Lukášek 58.0 Stáj AP
4 BLITZKRIEG (FR), 3 dž. Radek Koplík 4 58.0 Valentin Bukhtoyarov (CZE)
5 CODY (FR), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 KT OBAL
6 KAPTAIN JOE, 3 dž. Jan Verner 58.0 7 Horse
7 RYONY (IRE), 3 dž. Jaroslav Línek 58.0 EKOLS Skalica, s.r.o.
8 RED TREASURE (FR), 3 Csenge Suták 58.0 Jazy Team (HUN)
9 GREAT GUNNAR (GB), 3 dž. David Liška 58.0 Westminster Race Horses (CZE)
10 SHAMAL BOY, 3 dž. Martin Srnec 58.0 OMS
11 ARCTURUS (IRE), 3 dž. Jaromír Šafář 58.0 Meridian (CZE)
12 ARCTIC STAR (GER), 3 dž. Jiří Chaloupka 58.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
13 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 3 Szczepan Mazur 58.0 PD Senica
Dohlásené kone: BLITZKRIEG (FR)
Škrty: AMORÓZÓ (HUN), APOLLO FIFTEEN (FR), BENJAMIN (FR), BLUEGRASS BOY (FR), BOBESH (GB), CALORIFIC (IRE), FADIM (GB), FIGHTING FALCO, FILIP (GB), MANOAMANO (FR), MOONRAKER (GER), PACIFIC HILL (GER), QUBIT (FR), RAMBO (CZE), SKIF, TEMPT (FR), THE BATMAN (GER), TORTUGA (IRE) , ULAN (GER), WILD EAGLE (FR)

5. dostihy 16:18 (10607) - Cena LALIQUE
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 2 600 EUR
1 AKBULAT (GB), 6 dž. Jaromír Šafář 59.0 Stajňa Egl
2 BOUQUET, 3 Michaela Musialová 50.0 PD Senica
3 LA PALOMA, 5 dž. Adam Florian 55.0 EPM Petrus
4 WIRRWARR (GER), 3 dž. Jan Rája 59.0 ARS Invest Zimková
5 FAYAFI (FR), 4 dž. Zdenko Šmida 52.0
6 BLUEGRASS BOY (FR), 3 dž. Zuzana Vokálková 62.0 AGA-Vlachovice (CZE)
7 SHARP BROOK (CZE), 11 Stanislav Georgjev 58.0 Stáj Latén (CZE)
8 PRAAN (GB), 4 dž. Jaroslav Línek 61.5 EKOLS Skalica, s.r.o.
9 ISKAN (HUN), 5 dž. Peter Hodáň 52.0 Go Go Racing (AUT)
10 VAN DAMME, 9 Michal Abík 57.0 ARS Invest Zimková
11 SOTSCHI, 5 žk. Ferdinand Kráner 52.0 EPM Petrus
Nevyhendikepovaní: BOUQUET -0,5 kg, FAYAFI (FR) -6 kg, ISKAN (HUN) -2 kg, SOTSCHI -3 kg

6. dostihy 16:44 (10602) - 36. Cena Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
rovina Gd-3 kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 25 000 EUR
1 CULDAFF (IRE), 8 dž. Martin Srnec 60.5 BC Horseracing (AUT)
2 BEAU MASSAGOT (FR), 4 dž. David Liška 60.5 Leram (CZE)
3 MISS TROUT (GER), 6 dž. Jaroslav Línek 59.0 Count of Tuscany
4 BENIDICTION (IRE), 5 Giuseppe Virdis 59.0 DAR (CZE)
5 MR RIGHT (IRE), 7 dž. Zdenko Šmida 60.5 Dr. Charvát (CZE)
6 MORITA MENANTIE (FR), 4 Stanislav Georgjev 59.0 Sandrovo (HUN)
7 EFILY (FR), 6 dž. Radek Koplík 4 59.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
8 BEROUYINE (FR), 5 dž. Petr Foret 59.0 Lokotrans (CZE)
Dohlásené kone: MORITA MENANTIE (FR)
Škrty: BOUQUET, FIRE FOR GOGA (GB), FOX CATCHER (BUL), GAMGOOM (GB), JULIO (GER), K CLUB (IRE), LIGHTBLACK (IRE), NEED FOR SPEED, PARDON MY FRENCH (IRE), QUITO (GER), RED PERSIAN (IRE), SHADES ARROW, SWEETICON (GB), WHISKEY JUNGLE (IRE)

7. dostihy 17:31 (10601) - 36. Veľká cena Slovenska
rovina Gd-3 kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 30 000 EUR
1 CONTESSE (CZE), 4 Michal Abík 56.5 Stall 3 P (HUN)
2 RES JUDICATA (FR), 4 dž. Jaroslav Línek 58.0 Dr. Charvát (CZE)
3 VENTARON (FR), 8 dž. David Liška 58.0 Leram (CZE)
4 BALLEROY (FR), 4 dž. Jan Rája 58.0 Castor (CZE)
5 AKADEMIA (FR), 4 Alexander Reznikov 56.5 St. Hermes (POL)
6 WASMY (FR), 4 Csenge Suták 58.0 Stall Rege (HUN)
7 AUTOR (IRE), 9 dž. Jiří Chaloupka 58.0 Meridian (CZE)
8 KÖLN (GER), 4 dž. Tomáš Lukášek 56.5 INTERGAJ (HUN)
9 DARKOLVA (IRE), 4 dž. Zdenko Šmida 58.0 Joly (CZE)
10 MR ZURU (IRE), 5 dž. Petr Foret 58.0 DS Millennium
11 FURIOUS FELIX, 4 Szczepan Mazur 58.0 Štangel Racing
12 KIHNU (FR), 4 dž. Jiří Palík 56.5 Lokotrans (CZE)
13 ZORIANA (GER), 5 dž. Štefan Budovič 56.5 PD Senica
Škrty: ALKUIN (IRE), DYLANKA (IRE), FELIX (FR), INTISARI (IRE), MEDICI (USA), MON CHERI (FR), NANCHO (GER), ORIENTAL SKY (GER), REMUS (HUN), ROUSSE (GB), TIRANO (IRE)

8. dostihy 18:05 (10608) - Hendikep Vaduala
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 2 600 EUR
1 WINSOME BOY (AUT), 5 dž. Tomáš Lukášek 56.0 Stáj AP
2 PULP FICTION, 7 dž. Peter Hodáň 59.0 Stajňa RATEX
3 SAMOA (CZE), 6 žk. Ferdinand Kráner 53.5 EPM Petrus
4 HERITAGE, 4 dž. Adam Florian 55.5 MPL Racing
5 WINTERBERG (GB), 5 Michal Demo 62.5 MPL Racing
6 STANDING ROCK (FR), 4 dž. Jaroslav Línek 62.0 Stall Garant SK
7 FORT RYAN, 5 dž. Petr Foret 59.0 MPL Racing
Nekvalifikovaný: BUTCH BOY CASSIDY (IRE)
 

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat