po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 12.9.2021

1. dostihy 14:00 (11005) - Cena Fairlypiho
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 2 400 EUR
1 HAKIMPOUR (IRE), 3 dž. Petr Foret 58.0 DS Millennium
2 ARTIMED, 7 dž. Jiří Palík 60.5 Strnisko
3 GENTLEMAN JACK, 7 Szczepan Mazur 62.0 7 Horse
4 HAILEY, 4 am. Kabyl Uulu Taalajbek 56.5 MPL Racing
5 YASMINIA (IRE), 3 dž. Jan Verner 56.5 MPL Racing
6 SUMMER DRESS (GB), 6 dž. René Koplík 59.0 KELLY (CZE)
7 THANK THE IRISH (IRE), 4 dž. Ján Havlík 63.0 FeD, spol. s r.o.
8 LOVELY INDIAN (CZE), 3 dž. Tomáš Lukášek 57.0 Stáj AP
9 SILVER TRAIN (IRE), 8 am. Carolin Stummer 60.0 Herr Stummer Johann (AUT)
10 AMOS (IRE), 4 dž. Martin Laube 64.0 Strnisko
11 NATTY´S STAR, 4 dž. Jaroslav Línek 60.0 Mihalík Racing
Škrty: CALORIFIC (IRE)

2. dostihy 14:34 (11006) - Cena Nikodéma
rovina IV kat., cena, 2ročné kone, 1600 m, 2 400 EUR
1 MUSTELA (IRE), 2 dž. Jan Verner 56.0 Dermek Racing
2 LADY FREE (IRE), 2 dž. Peter Hodáň 56.0 Strnisko
3 SPACEY (FR), 2 dž. Jiří Palík 58.0 MPL Racing
4 BEAU MATCH (FR), 2 dž. Štefan Budovič 58.0 PD Senica
5 KORVETTE (GER), 2 dž. Martin Laube 57.0 Lokotrans (CZE)
6 SUNNY (IRE), 2 dž. Petr Foret 57.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
7 WOLFMASTER (AUT), 2 dž. Ján Havlík 57.0 Gestüt Sage Stud (AUT)
8 TAYLON, 2 žk. Jozef Takács 53.5 VADUAL
9 BELLARY (IRE), 2 dž. Jaroslav Línek 58.0 Stajňa KOVO
10 LITTLE BIGHORN (CZE), 2 dž. Zdenko Šmida 57.0 EPM Petrus
11 MC CALMING, 2 dž. Michal Hrouda 57.0 DS Barunka
Škrty: MORNING DEW (GER), MY REY (FR), SALLY LUNN (CZE)

3. dostihy 15:02 (11004) - Hendikep Move Your Visiona
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 3 000 EUR
1 ZOHEYR (IRE), 4 dž. Petr Foret 59.5 AGA-Vlachovice (CZE)
2 FIRE VISION, 5 dž. Peter Hodáň 52.0 WELFARE
3 LOTOS (GER), 4 dž. Andrzej Mazurkiewicz 53.0 PD Senica
4 MEDELIN (GER), 4 dž. Jiří Palík 61.0 BORMANN
5 NANI (GER), 7 Szczepan Mazur 55.0 Stall Stummer
6 DIRMAN (IRE), 3 dž. Jan Verner 53.0 HONOR Racing
7 CASTRO (GER), 5 dž. Zdenko Šmida 61.0 EPM Petrus
8 WHISTLEDOWNTHEWIND (IRE), 4 dž. Tomáš Lukášek 57.0 Stall Tosca
9 EYES ON YOU (GER), 4 dž. Jaroslav Línek 63.0 Palček
Škrty: GOMMERVILLE (FR), KUBIK (FR)
Nevyhendikepovaní: DIRMAN (IRE) -5,5 kg, FIRE VISION -3,5 kg

4. dostihy 15:33 (11002) - Memoriál MVDr. Tibora Staňa
rovina II kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 4 000 EUR
1 MEGGY (IRE), 3 dž. Jiří Palík 57.5 Strnisko
2 PRAY FOR PARIS (CZE), 5 dž. Michal Demo 60.0 Blue Star (CZE)
3 LUCKYNAV (IRE), 4 dž. Michal Hrouda 54.0 Strnisko
4 MYRNA (GB), 5 dž. Andrzej Mazurkiewicz 58.0 Syndikát V3J (CZE)
5 BEAU MASSAGOT (FR), 6 dž. Petr Foret 58.0 BC Horseracing (AUT)
6 SKIF, 5 dž. Zdenko Šmida 57.0 Dr. Tardík
7 TURN ME ON (GER), 4 Tamás Nagy 58.5 Belracing (HUN)
8 MAXIMUM RISK (IRE), 3 dž. Peter Hodáň 53.5 Kovotvar
9 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 5 Szczepan Mazur 55.0 PD Senica
10 CHILLI CHOCOLATE (FR), 7 dž. Tomáš Lukášek 57.0 GREYRACING
11 QUISSI LOGIST (GER), 5 dž. Ján Havlík 54.5 Vimar
12 FILS DE L´AIR (FR), 7 dž. Jan Verner 54.5 Nico (CZE)
13 MATELLO (FR), 4 dž. Martin Laube 57.5 Lokotrans (CZE)
Škrty: SHERSHAB (IRE)

5. dostihy 16:03 (11003) - Memoriál Otta Suchovského
rovina II kat., cena, 2ročné kone, 1600 m, 4 000 EUR
1 GOLDSCHATZ (GER), 2 dž. Jaroslav Línek 58.0 FeD, spol. s r.o.
2 MY REY (FR), 2 dž. Jiří Palík 57.0 Stajňa Egl
3 HIGHLAND PRECIOUS (GB), 2 dž. Petr Foret 57.0 MUDr. Eva Nieslaniková (CZE)
4 STRATOSFERIC (IRE), 2 Szczepan Mazur 56.0 MPL Racing
5 DARLING IN PINK (FR), 2 dž. Martin Laube 57.0 Lokotrans (CZE)
6 ALAMAG (GB), 2 dž. Jan Verner 57.0 Joly (CZE)
7 SHAMAL EMMI (HUN), 2 dž. Ján Havlík 56.0 Kovometal
8 PASAREI (GER), 2 dž. Štefan Budovič 56.0 Vimar
9 SALLY LUNN (CZE), 2 žk. Jozef Takács 56.0 Beliar SK
Dohlásené kone: HIGHLAND PRECIOUS (GB)
Žiakovi Jozefovi Takácsovi bola na základe žiadosti udelená Dostihovou autoritou SR výnimka z čl. 382 na jazdenie v dostihoch II. kategórie.

6. dostihy 16:40 (11001) - Westminster Oaks
rovina L kat., cena, 3ročné kobyly, 2000 m, 20 000 EUR
1 BLUE BAY (CZE), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 Stajňa Caruso
2 EMIRATE´S FLIGHT (GER), 3 dž. Jaroslav Línek 58.0 Werner Ithaler
3 THAMNA (POL), 3 dž. Michal Demo 58.0 PURITO s.r.o.
4 SPARKLE SHOUT (IRE), 3 dž. Tomáš Lukášek 58.0 MUDr. Eva Nieslaniková (CZE)
5 CLASSA (IRE), 3 dž. Jan Verner 58.0 Martin Bláha (CZE)
6 DAKOTA (FR), 3 dž. Michal Hrouda 58.0 DS Pegas (CZE)
7 VENDY MAST, 3 Tamás Nagy 58.0 Vimar (HUN)
8 BESIBERRI (GB), 3 dž. Petr Foret 58.0 Leram (CZE)
9 ELSA (FR), 3 Szczepan Mazur 58.0 KT OBAL
10 LADY IN PINK (GER), 3 dž. Martin Laube 58.0 Lokotrans (CZE)
11 RABBIT MANDURO (IRE), 3 dž. Jiří Palík 58.0 Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
Dohlásené kone: CLASSA (IRE), DOROTA (IRE), SPARKLE SHOUT (IRE), THAMNA (POL)
Škrty: AGABA (CZE), ANGELIC BEAUTY (CZE), DEVOIR RIEN (FR), DOROTA (IRE), GORAK SHEP (GER), KIMCHI (GER), LA FANTAZIA (CZE), MEGGY (IRE), MISS MYSTERY (IRE), NASCHE (GER), OLD SHAMALL (CZE), PORTALS NOUS (FR), RABBIT COULSTY (IRE), RABBIT ELZAAM (IRE), REKLAMA (GER), SOMETHING FOR LOVE, SYRENKA (FR), TASMÍNA (CZE), TYCHE (POL), VADEMILLA (CZE), VICTORIE GREAT (GB)

7. dostihy 17:11 (11007) - Hendikep Zoriany
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 2 400 EUR
1 HARRIET (FR), 4 dž. Jaroslav Línek 60.0 KT OBAL
2 SPIRILY (IRE), 7 dž. Jiří Palík 60.0 Strnisko
3 TOPOLINA (GB), 8 dž. Petr Foret 58.0 Vimar
4 ZAMBALA (GER), 6 dž. Ján Havlík 60.0 Stall Zuchthof Favianis (AUT)
5 SAXANA GREY (GB), 3 dž. Michal Hrouda 53.0 Go Go Racing (AUT)
6 ZIGGY READY (FR), 4 žk. Jozef Takács 55.5 Vimar
7 DR COLOKID (CZE), 9 dž. Martin Laube 58.5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
8 LADY SIMONE (FR), 6 dž. Jan Verner 53.0 Just For Fun Syndicate
9 REFLEX (CZE), 4 dž. Michal Demo 57.0 Blue Star (CZE)
Škrty: PATRICIUS (IRE), VERSE OF LIFE (FR)
Nevyhendikepovaní: PATRICIUS (IRE) -3,5 kg, SAXANA GREY (GB) -2,5 kg

8. dostihy 17:40 (11008) - Hendikep Connora
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 1 800 EUR
1 IVAMONET (IRE), 4 dž. Jiří Palík 58.0 Strnisko
2 VAN DAMME, 11 am. Ivana Mihalíková 62.5 Mihalík Racing
3 GRACIELLA (CZE), 3 dž. Jaroslav Línek 58.5 Hřebčín Vlachovice SK
4 PATRICIUS (IRE), 3 Szczepan Mazur 59.0 MPL Racing
5 CLONES, 4 dž. Ján Havlík 59.0 Národný žrebčín Topoľčianky
6 WINSOME BOY (AUT), 7 dž. Tomáš Lukášek 61.5 Stáj AP
7 REKLAMA (GER), 3 dž. Peter Hodáň 54.5 PD Senica
8 REDEMPTION SONG (FR), 5 dž. Štefan Budovič 63.5 Stall Garant SK
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat