po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 18.7.2021

1. dostihy 14:00 (10806) - 28. Cena Muscatita
rovina III kat., cena, 2ročné kone, 1200 m, 3 000 EUR
1 SONNAKAY (IRE), 2 am. Hana Juránková 58.0 Rena Rihtaric (HUN)
2 BRAGA (IRE), 2 dž. Zdenko Šmida 56.5 BORMANN
3 BELLARY (IRE), 2 dž. Jan Verner 56.5 Stajňa KOVO
4 BEAU MATCH (FR), 2 dž. Štefan Budovič 57.5 PD Senica
5 LIKEAWIND (GB), 2 dž. Michal Demo 57.5 Stáj Březová (CZE)
6 LISETA (FR), 2 dž. Ján Havlík 56.5 Lokotrans Slovakia
7 KORVETTE (GER), 2 dž. Martin Laube 56.5 Lokotrans (CZE)
8 STRATOSFERIC (IRE), 2 Szczepan Mazur 56.5 MPL Racing
9 SANDY ROSE (IRE), 2 Václav Janáček 56.5 Mishel Style
Škrty: RED CORAL (CZE)
14:15 - Cena Závodiska, š.p. - dostihy poníkov do 130 cm

1. BENJAMÍN - Beáta Piskalíková
2. MISHKA - Victoria Stepanovich
3. VÍCHOR - Lina Ballová
4. ŠAMAN - Sophy Bodláková
5. WINNY - Nina Viglašová

2. dostihy 14:35 (10805) - 28. Cena Mysa
rovina II kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1000 m, 4 000 EUR
1 AKBULAT (GB), 8 dž. Jan Verner 52.0 Stajňa Egl
2 DATTHIREY (GB), 4 dž. Jaroslav Línek 63.0 Ekols Skalica ČR (CZE)
3 BOUQUET, 5 dž. Michaela Musialová 53.0 PD Senica
4 MOLLYS BEST (FR), 7 Václav Janáček 56.0 Stáj Filip (CZE)
5 MANOLLA (CZE), 8 dž. Ingrid Janáčková Koplíková 53.5 Dagmar Dostálová (CZE)
6 THANK THE IRISH (IRE), 4 dž. Zdenko Šmida 52.0 FeD, spol. s r.o.
7 DRISH VENTURE (IRE), 3 dž. Tomáš Lukášek 61.0 Meridian (CZE)
8 MYRNA (GB), 5 dž. Martin Laube 56.0 Syndikát V3J (CZE)
9 REGINA MIA (IRE), 4 Szczepan Mazur 55.0 Mishel Style
10 BEAU MASSAGOT (FR), 6 dž. Jiří Palík 58.0 BC Horseracing (AUT)
Dohlásené kone: MANOLLA (CZE)
Škrty: GILIENNE (CZE)
Nevyhendikepovaní: AKBULAT (GB) -2 kg, GILIENNE (CZE) -2 kg, THANK THE IRISH (IRE) -2,5 kg

3. dostihy 15:05 (10804) - 28. Zlatý pohár Raiffeisen Bank International
rovina I kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2600 m, 8 000 EUR
1 O´FFENSIVE (FR), 5 dž. Jiří Palík 56.5 Have Fun
2 GRIGRI DE LANCRAY (FR), 5 Václav Janáček 58.0 Přikryl s.r.o. (CZE)
3 CARLO BIRAGHI (IRE), 6 dž. Jaroslav Línek 58.0 Meridian (CZE)
4 PALMERA (GER), 5 Szczepan Mazur 56.5 Kovometal
5 AGATA CHRISTIE (GB), 4 dž. Zdenko Šmida 56.5 MPL Racing
6 BARABASH (GER), 6 dž. Martin Laube 58.0 Lokotrans (CZE)
7 KILLWORT (IRE), 7 dž. Milan Zatloukal 58.0 PURITO s.r.o.
Škrty: GOMMERVILLE (FR)
15:20 - Cena hlavného mesta SR Bratislavy - dostihy poníkov nad 130 cm

6. FIN - Alina Schmidt
7. PEPI - Viktória Oršuliaková
8. LOLA - Jasmína Bírová
9. FLIKA - Jesika Kissová
10. SUNRISE - Kristína Ela Zagyiová
11. SHERON - Klára Brišková

4. dostihy 15:46 (10802) - 38. Bratislavská míľa Raiffeisen Bank International
rovina I kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 8 000 EUR
1 IDEAL APPROACH (IRE), 9 dž. Martin Laube 59.5 Lokotrans (CZE)
2 LADY MAZIE (IRE), 5 Szczepan Mazur 58.0 Štangel Racing
3 QUISSI LOGIST (GER), 5 dž. Jakub Pavlíček 59.5 Vimar
4 GRAY TOUCH (FR), 7 dž. Zdenko Šmida 59.5 MPL Racing
5 ROYAL TOWN (FR), 6 dž. Radek Koplík 59.5 Koplík (CZE)
6 RYONY (IRE), 5 dž. Tomáš Lukášek 59.5 EKOLS Skalica, s.r.o.
7 FACTS AND FIGURES (IRE), 8 Simona Laubeová 59.5 MS Racing (CZE)
8 ADRIANO (FR), 3 dž. Jiří Palík 56.0 MPL Racing
9 CHILLI CHOCOLATE (FR), 7 dž. Jan Verner 59.5 GREYRACING
Dohlásené kone: ROYAL TOWN (FR)

5. dostihy 16:20 (10803) - 28. Cena Pat´s Music Raiffeisen Bank International
rovina I kat., cena, 3ročné a staršie kobyly, 2000 m, 8 000 EUR
1 CENTA (GER), 4 dž. Ján Havlík 61.0 Stall Liberty Leaf (AUT)
2 RENATA (GB), 4 dž. Jakub Pavlíček 59.0 Stáj Březová (CZE)
3 MEGGY (IRE), 3 dž. Jan Verner 54.5 Strnisko
4 MO MY DREAM (FR), 6 Václav Janáček 59.0 Richard Mäder (CZE)
5 THAMNA (POL), 3 dž. Michal Demo 55.5 PURITO s.r.o.
6 STORM DE NUIT (FR), 5 dž. Martin Laube 59.0 Cardboard (CZE)
7 ELSA (FR), 3 dž. Jiří Palík 55.0 KT OBAL
8 EMIRATE´S FLIGHT (GER), 3 dž. Zdenko Šmida 54.5 Werner Ithaler
9 MEDELIN (GER), 4 dž. Jaroslav Línek 59.0 BORMANN
10 ZARIYANNKA (IRE), 4 dž. Radek Koplík 61.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
Dohlásené kone: CENTA (GER), RENATA (GB), STORM DE NUIT (FR), ZARIYANNKA (IRE)

6. dostihy 17:25 (10801) - 29. Slovenské derby Raiffeisen Bank International
rovina Gd-3 kat., cena, 3ročné kobyly a žrebce, 2400 m, 40 000 EUR
1 ABRAMS CREEK (IRE), 3 dž. Martin Laube 58.0 Lokotrans (CZE)
2 CAPE CROWN (IRE), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 BORMANN
3 MACHINOS (FR), 3 dž. Vendula Korečková 58.0 Hana Veselá (CZE)
4 MONSIEUR (GER), 3 Szczepan Mazur 58.0
5 BESTHON (FR), 3 dž. Jaroslav Línek 58.0 Vimar
6 PETARDA (IRE), 3 dž. Jan Verner 58.0 Dr. Charvát (CZE)
7 REX OF THUNDER (GB), 3 dž. Michal Demo 58.0 Stáj Březová (CZE)
8 RABBIT RED JAZZ (IRE), 3 dž. Tomáš Lukášek 58.0 Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
9 DIONIS (GER), 3 dž. Jiří Palík 58.0 Lokotrans (CZE)
10 SADAAR (IRE), 3 dž. Milan Zatloukal 58.0 Strnisko
Dohlásené kone: PETARDA (IRE), SYRENKA (FR)
Škrty: ADRIANO (FR), AIDENSFIELD (GER), ARCHEUS (FR), ARION (GER), ARKADAG (IRE), BESIBERRI (GB), BLUE EVOQUE (IRE), BRAINIAC (FR), DOWN UNDER (GER), DREAM BIG (FR), GLOBAL MAN (FR), HAZARDER (IRE), L´IENISSEI (FR), MANDARIN (FR), NASCHE (GER), PATRICIUS (IRE), PROCELLARUM (IRE), RABBIT GARSWOOD (IRE), RABBIT POWER (GB), SCATMAN (HUN), SUDDEN DEATH (FR), SYRENKA (FR), VERT LIBERTE (IRE), WHIRTEN (CZE)

7. dostihy 17:30 (10807) - Memoriál Jozefa Košťála
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 3 000 EUR
1 MONDOVI, 4 dž. Zdenko Šmida 59.0 Vino - Masaryk s.r.o.
2 CRANBERRY (CZE), 3 Václav Janáček 56.0 D.+ P. Kopálek
3 FISTERA (CZE), 5 dž. Jan Verner 59.5 Vimar
4 HAILEY, 4 dž. Tomáš Lukášek 59.0 MPL Racing
5 NICE LOVE, 3 dž. Vendula Korečková 54.5 DS Barunka
6 TASMÍNA (CZE), 3 dž. Jiří Palík 55.0 MPL Racing CZ (CZE)
7 SKIF, 5 dž. Jaroslav Línek 61.0 Dr. Tardík
8 FIRE VISION, 5 dž. Peter Hodáň 59.0 WELFARE

8. dostihy 18:00 (10808) - Hendikep Tatára
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 3 000 EUR
1 REDEMPTION SONG (FR), 5 dž. Jan Verner 52.0 Stall Garant SK
2 TOM TOM CHAP (IRE), 11 dž. Michaela Musialová 51.0 Stall S.J.M. (AUT)
3 BEE CHIC (FR), 7 dž. Jakub Pavlíček 56.5 Stáj Luki (CZE)
4 KUBIK (FR), 4 Szczepan Mazur 55.5 Lokotrans Slovakia
5 GOMMERVILLE (FR), 4 Václav Janáček 56.0 Štangel Racing
6 KILWORD (IRE), 10 dž. Jiří Palík 62.0 Strnisko
7 TEXAS GIRL (FR), 4 dž. Ján Havlík 56.0 Štefan Hribar (SVN)
8 LOTOS (GER), 4 dž. Vendula Korečková 57.0 PD Senica
9 WHISTLEDOWNTHEWIND (IRE), 4 dž. Martin Laube 56.0 Stall Tosca
10 RABBIT BURATINO (IRE), 3 dž. Tomáš Lukášek 62.0 Rabbit Trhový Štěpánov (CZE)
Nevyhendikepovaný: REDEMPTION SONG (FR) -1,5 kg
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat