po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Topoľčianky 1.9.2021

1. dostihy 14:00 (20205) - Memoriál Františka Hrúzika
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2400 m, 1 600 EUR
1 WHIRTEN (CZE), 3 dž. Štefan Budovič 60.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
2 THARAJAM (IRE), 9 dž. Ján Havlík 62.5 Národný žrebčín Topoľčianky
3 NO DEAL FOR TIME (GER), 3 am. Anna Vojteková 54.0 Národný žrebčín Topoľčianky
4 CRANBERRY (CZE), 3 dž. Peter Hodáň 56.5 D.+ P. Kopálek
5 KIMCHI (GER), 3 dž. Jaroslav Línek 59.5 KT OBAL
6 MELLONI (GER), 5 dž. Michaela Musialová 62.5 Národný žrebčín Topoľčianky
Škrty: CAPO DI PONTE, TOPOLINA (GB)

2. dostihy 14:30 (20208) - Memoriál Ondreja Nagya
klusáky cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 1 500 EUR
1 KISS YOU SKREE (CZE), 5 dž. Jaroslav Dobrovolný 1700 Stáj Skree (CZE)
2 HERMES DE LANDEMER (F), 4 Milan Červeňák 1700 Stáj Skree (CZE)
3 LAST LLOYD (A), 5 am. Tomáš Klvaňa 1700 Hukovice-PlayAda Stables (CZE)
4 EDENS JE SOLE(S), 8 Antonín Vinklárek 1700 Stáj Hanka - Kyselovice (CZE)
5 HELENKA MISI (CZE), 4 David Dobrovolný 1700 Stáj Skree (CZE)
6 CHESTER(CZE), 8 Lukáš Matuský 1700 Hukovice-PlayAda Stables (CZE)
14:45 - Cena spoločnosti VETIS - I. oddelenie
Dostihy poníkov do 135 cm
1 - BENJAMIN - Igor Nevizanský (200 m)
2 - VÍCHOR - Lina Ballová (340 m)
3 - WINNY - Nina Viglašová (340 m)
4 - PEPI - Viktória Oršuliaková (340 m)

3. dostihy 15:05 (20203) - Memoriál Milana Alakšu
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 2 200 EUR
1 CLONES, 4 dž. Michaela Musialová 52.0 Národný žrebčín Topoľčianky
2 QUITO (GER), 6 dž. Andrzej Mazurkiewicz 53.0 MPL Racing
3 SKY (GER), 4 žk. Jozef Takács 52.5 Vimar
4 PRUFY (IRE), 3 dž. Peter Hodáň 52.0 Strnisko
5 TRUE CHAMP (GER), 7 dž. Jaroslav Línek 62.5 Dermek Racing
6 DR COLOKID (CZE), 9 dž. Ján Havlík 60.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
7 RENATA (GB), 4 dž. Jakub Pavlíček 57.0 Stáj Březová (CZE)
Dohlásené kone: DR COLOKID (CZE), SKY (GER), TRUE CHAMP (GER)
Nevyhendikepovaná: CLONES -1 kg

4. dostihy 15:35 (20207) - Cena spoločnosti DANFOSS, spol. s r.o.
prútěné prekážky cena, 4ročné a staršie kone, 3400 m, 3 000 EUR
1 ECOLOGI LOLEK (POL*), 7 Jiří Henych 67.5 DSS Marianov (CZE)
2 HARAKAN (IRE), 6 dž. Jan Odložil 70.0 DS Dolní Moravice (CZE)
3 WAAYA (IRE), 9 dž. Martin Cagáň 69.0 TJ Slávia Šurany
4 ANKAA (FR), 7 dž. Jaroslav Brečka 72.0
5 OLIVIA (CZE), 4 Adam Čmiel 65.0 LEON
6 MEDICI (USA), 8 dž. Lukáš Matuský 70.0 MPL Racing
Dohlásené kone: ECOLOGI LOLEK (POL*), HARAKAN (IRE)
15:50 - Cena spoločnosti VETIS - II. oddelenie
Dostihy poníkov nad 135 cm
700 m
5 - LOLA - Jasmína Bírová
6 - FLIKA - Jesika Kissová
7 - KASSIM - Tomáš Roman
8 - SHERON - Klára Brišková
9 - DANIETTA - Ester Kučíková
10 - DÁMA PRINTWELL - Justína Bergerová

5. dostihy 16:11 (20202) - Memoriál profesora Ing. Vladimíra Hučka CSc
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 2200 m, 2 800 EUR
1 FISTERA (CZE), 5 dž. Jakub Pavlíček 60.0 Vimar
2 TOPOLINA (GB), 8 dž. Michaela Musialová 57.0 Vimar
3 MAJAKOWSKI (IRE), 4 Lukáš Matuský 63.0 MPL Racing
4 SILVER EMPRESS (FR), 7 dž. Štefan Budovič 59.0 Stajňa KOVO
5 DOREMI LAFU (IRE), 7 dž. Ján Havlík 64.5 HONOR Racing
6 MONDOVI, 4 dž. Jaroslav Línek 65.0 Vino - Masaryk s.r.o.
7 LILFAST (IRE), 9 žk. Jozef Takács 58.5 Strnisko
8 DIDEROT (CZE), 3 dž. Peter Hodáň 56.0 Václav Luka (CZE)
Dohlásené kone: DIDEROT (CZE)

6. dostihy 16:40 (20201) - Memoriál Jozefa Čajdu
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 3 800 EUR
1 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 5 dž. Štefan Budovič 62.5 PD Senica
2 KAPTAIN JOE, 5 dž. Ján Havlík 64.0 7 Horse
3 LA PALOMA, 7 dž. Jaroslav Línek 58.5 EPM Petrus
4 HAN DENEVER (GB), 4 Örs Kolumbán 66.0 Székely i. (HUN)
5 QUISSI LOGIST (GER), 5 dž. Jakub Pavlíček 59.0 Vimar
Dohlásené kone: SHAWNEE´S TRIUMPH (FR)

7. dostihy 17:10 (20206) - Cena 100. výročia založenia Národného žrebčína Topoľčianky - Veľká topoľčianska steeplechase
steeplechase cena, 5ročné a staršie kone, 4100 m, 4 000 EUR
1 KERABUSH (IRE), 7 Adam Čmiel 70.0 DS Jalubí Škrášková (CZE)
2 VINN (CZE), 6 Jiří Henych 70.0 DSS Marianov (CZE)
3 MENY BAY (IRE), 11 dž. Jaroslav Brečka 72.0 Quirinus Farm
4 BUCK´S D´ANNO (FR), 9 dž. Martin Cagáň 70.0 TJ Slávia Šurany
5 FORT RYAN, 7 dž. Lukáš Matuský 72.0 MPL Racing
Dohlásené kone: VINN (CZE)

8. dostihy 17:40 (20204) - Memoriál Jozefa Vargu
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 1 600 EUR
1 CAPO DI PONTE, 5 dž. Jakub Pavlíček 59.0 Národný žrebčín Topoľčianky
2 MATHEICA (CZE), 3 žk. Jozef Takács 54.5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
3 FERARA, 4 dž. Michaela Musialová 60.5 Národný žrebčín Topoľčianky
4 UNIQUE PILOT (GB), 7 dž. Andrzej Mazurkiewicz 59.0 Koruna Academy
5 RISK (FR), 6 am. Anna Vojteková 55.5 Racing Junior Club
6 TRAMINA MAGIC (IRE), 4 dž. Ján Havlík 59.5 Národný žrebčín Topoľčianky
7 POST SPIRITA (GB), 3 dž. Peter Hodáň 54.5 Strnisko
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat