po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • Arqana
  • pedok
  • Arqana
  • podkova
  • Arqana
  • BOXY
  • Arqana
  • DETI
  • Arqana
  • prekazky
  • Arqana
  • deti
  • Arqana
  • kone
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 1.7.2023

1. dostihy 14:00 (10709) - Memoriál JUDr. Róberta Deáka - 1. rozjazda
klusáky cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 600 EUR
1 ROMEO PRO (UA), 4 dž. Pavlo Morozov 1700 Luna Racing Team
2 ACCOUNT MERCI (A), 5 am. Tomáš Klvaňa 1720 Ecurie JS (CZE)
3 BARUNKA MISI (CZE), 5 Ondřej Kozel 1720 Stáj O.K. (CZE)
4 IMOS (CZE), 5 Jiří Svoboda 1720 Ecurie JS (CZE)
5 BUCEPHALOS MISI (CZE), 4 David Dobrovolný 1720 Stáj Skree (CZE)
6 TOP SECRET J´(A), 7 am. Dalibor Skladan 1740 PlayAda Stables/HTC Drženice

2. dostihy 14:31 (10704) - Cena Lady Atlanty
rovina IV kat., cena, 2ročné kone, 1200 m, 2 300 EUR
1 EOZINOFIL (IRE), 2 dž. Peter Hodáň 56.0 Strnisko
2 AMRA (GER), 2 Petra Zedková 53.5 KT OBAL
3 TESTERA, 2 dž. Monir Madihi 56.0 Colegium Racing SK
4 KORNELIUS (GER), 2 žk. Tomáš Roman 56.5 Lokotrans Slovakia
5 LOCH PIKE (IRE), 2 Ferdinand Kráner 55.5 FeD, spol. s r.o.
Dohlásené kone: EOZINOFIL (IRE)

3. dostihy 15:01 (10702) - Cena Tabuho
rovina III kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 3 000 EUR
1 CIRMI STS (IRE), 4 Dorottya Farkas 58.5 DTD (HUN)
2 LA POME DE LA ROSE (GB), 3 dž. Ján Havlík 57.0 MNK Racing
3 LADY FREE (IRE), 4 Lucie Fialová 55.5 Herr Stummer Johann (AUT)
4 MOLLY MASSIMO (GER), 7 Miloslava Sedláková 56.0 Sportif Nutrition Kantek (CZE)
5 YASMINIA (IRE), 5 žk. Tomáš Roman 58.0 EPM Petrus
6 SUMMER CITY (FR), 5 dž. Petr Foret 60.0 Stáj Filip (CZE)
7 RAFAELO (FR), 3 Ferdinand Kráner 53.5 MPL Racing
8 SALTINA (GER), 3 dž. Milan Zatloukal 58.0 DS Barunka

4. dostihy 15:30 (10710) - Memoriál Ing. Juraja Deáka - 2. rozjazda
klusáky cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 600 EUR
1 ROMEO PRO (UA), 4 dž. Pavlo Morozov 1700 Luna Racing Team
2 ACCOUNT MERCI (A), 5 am. Tomáš Klvaňa 1720 Ecurie JS (CZE)
3 BARUNKA MISI (CZE), 5 Ondřej Kozel 1720 Stáj O.K. (CZE)
4 IMOS (CZE), 5 Jiří Svoboda 1720 Ecurie JS (CZE)
5 BUCEPHALOS MISI (CZE), 4 David Dobrovolný 1720 Stáj Skree (CZE)
6 TOP SECRET J´(A), 7 am. Dalibor Skladan 1740 PlayAda Stables/HTC Drženice

5. dostihy 16:01 (10708) - Cena Palm Islanda
prútěné prekážky cena, 4ročné a staršie kone, 3300 m, 2 200 EUR
1 NORTHERN FIGHTER (IRE), 4 dž. Jan Kratochvíl 66.5 AGA-Vlachovice (CZE)
2 LOTOS (GER), 6 dž. Jaroslav Brečka 71.0 Kovotvar
3 GLOBAL MAN (FR), 5 žk. Tereza Polesná 67.0 DS Joki - Ilíková (CZE)
4 KUBIK (FR), 6 Adam Čmiel 71.0 Lokotrans Slovakia
5 ARCHEUS (FR), 5 Richard Bartoň 70.0 Quirinus Farm
6 EAGLEWINGS (FR), 8 Ján Mach 67.0 Bellicus Racing (CZE)
7 ARLINGTON (CZE), 11 dž. Jan Odložil 69.5 Kamarádi (CZE)
8 ENFIELD GREY (IRE), 6 dž. Marek Stromský 71.0 Jezdecké potřeby Ostrava (CZE)
9 HAKIMPOUR (IRE), 5 dž. Pavel Složil ml. 69.5 DS Millennium
Škrty: KRONPRINZ (GER), MACHINOS (FR), WHIRTEN (CZE)

6. dostihy 16:36 (10703) - Hendikep Temirkanova
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 3 000 EUR
1 POWER HAT (IRE), 4 dž. Ján Havlík 55.0 Autodoprava Blažek s.r.o. (CZE)
2 WHISPERS AND SIGHS (FR), 5 dž. Petr Foret 56.5 Syndikát M3J
3 PRUFY (IRE), 5 Petra Zedková 51.0 Strnisko
4 PALOMINA (FR), 6 Miloslava Sedláková 51.5 Stáj Sáňka-Vymazal (CZE)
5 SEELÖWE (GER), 3 dž. Peter Hodáň 52.0 Höfler
6 LA VICTORIA (GER), 3 dž. Monir Madihi 58.5 BETA PARTNERS s.r.o.
7 MUGURUZA (IRE), 5 dž. Jan Verner 57.0 VeVe Racing
8 BRAGA (IRE), 4 Lucie Fialová 55.5 BORMANN
9 QUISSI LOGIST (GER), 7 Ferdinand Kráner 58.0 Vimar
10 SARAH LADY (IRE), 4 žk. Tomáš Roman 59.5 Bělka-Krejčí Racing (CZE)
11 SADAAR (IRE), 5 dž. Milan Zatloukal 60.5 MARPET HK Trans s.r.o. (CZE)
Škrty: GALADRIELA (GB), SPARTICO (GER)
Nevyhendikepovaní: GALADRIELA (GB) -1 kg, SEELÖWE (GER) -1 kg, SPARTICO (GER) -1 kg

7. dostihy 17:03 (10707) - Cena Quirinusa
steeplechase cena, 4ročné a staršie kone, 3600 m, 2 400 EUR
1 ILE DE FRANCE (FR), 5 dž. Marek Stromský 68.0 IGNAMA
2 SUBACIO (IRE), 5 dž. Jan Odložil 70.0 Hawthorn Stable
3 BLACK BERRY, 7 Ján Mach 65.5 Lysec Belá
4 FORMAN (FR), 8 am. Jan Ilík 69.0 DS Joki - Ilíková (CZE)
5 ELEONORA (GER), 6 dž. Jan Kratochvíl 68.0 AGA-Vlachovice (CZE)
6 JOGANVILLE (FR), 6 Adam Čmiel 68.5
7 LAD IN (CZE), 11 dž. Pavel Složil ml. 71.0 Rovina a. s. Hulín (CZE)
8 WOODEN INDIAN (FR), 4 žk. Tereza Polesná 65.0 Sendy Kovy Ostrava (CZE)
Škrty: KUBIK (FR), MATHEICA (CZE), REGAL BREEZE (IRE), SIRIUS (CZE)

8. dostihy 17:40 (10701) - Memoriál Antona Mlčúcha
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 4 000 EUR
1 EYES ON YOU (GER), 6 dž. Ján Havlík 60.5 LM Racing
2 BLUE BAY (CZE), 5 dž. Jaroslav Línek 61.0 Stajňa Caruso
3 WHISTLEDOWNTHEWIND (IRE), 6 dž. Monir Madihi 61.0 Stall Tosca
4 MAXIMUM RISK (IRE), 5 dž. Petr Foret 61.5 Kovotvar
5 ROYAL CATATUMBO (IRE), 3 dž. Jan Verner 57.0 Vimar
6 CALAH (IRE), 3 žk. Tomáš Roman 57.0 Strnisko
7 ELSA (FR), 5 Petra Zedková 58.0 KT OBAL
8 RYONY (IRE), 7 dž. Milan Zatloukal 61.5 MUDr.Marie Holbová (CZE)
Škrty: RALPH (CZE)
Am. Tomášovi Romanovi bola udelená výnimka z čl. 379 DP na jazdenie v dostihoch II. kat.

9. dostihy 18:10 (10705) - Hendikep Fiorhead
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 2 300 EUR
1 WIRRWARR (GER), 7 dž. Jan Verner 64.0 Eleven Stars Syndicate
2 ALEXANDRE D´OR (FR), 3 Petra Zedková 50.0 Korenič Racing
3 YENNKY, 4 dž. Jaroslav Línek 58.0 Strnisko
4 CANSAS KING, 3 Ferdinand Kráner 53.0 Vimar
5 MY LITTLE GIANT (AUT), 3 žk. Tomáš Roman 57.0 Stall Stummer SK
6 PALMYRA (CZE), 4 dž. Petr Foret 56.0 Blue Star (CZE)
7 LUCKYNAV (IRE), 6 am. Anna Vojteková 60.5 Racing Junior Club
8 CASSYDOR (CZE), 5 dž. Milan Zatloukal 58.0
9 MC CALMING, 4 dž. Ján Havlík 55.0 DS Barunka
10 SUMMER DRESS (GB), 8 dž. Martin Laube 59.0 KELLY (CZE)
11 AIRUSCHKA (CZE), 8 Miloslava Sedláková 57.5 R.Maag - Hála (CZE)
Škrty: ROSARIUS (CZE), SENSI TOP (CZE)
Nevyhendikepovaní: ALEXANDRE D´OR (FR) -4 kg, MC CALMING -3 kg, ROSARIUS (CZE) - 3 kg,

10. dostihy 18:33 (10706) - Cena Shlifa
rovina IV kat., cena, 4ročné a staršie kone, 3600 m, 2 300 EUR
1 HOLY DIVER SONG (FR), 4 Marek Stromský 63.5 Jezdecké potřeby Ostrava (CZE)
2 POLLY ROSE (CZE), 6 Ján Mach 62.0 Falkensee-Šuránková (CZE)
3 BELLUM OMNIUM (GB), 4 dž. Monir Madihi 64.5 MN Racing
4 DANCING BLOOD (FR), 8 Ferdinand Kráner 65.0 KT OBAL
5 MATHEICA (CZE), 5 Adam Čmiel 66.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
6 OROBLANCO (GER), 9 dž. Petr Foret 67.0 Mikulovské apartmány
7 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 7 Jan Odložil 68.0 Quirinus Farm
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat