po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • Arqana
  • pedok
  • Arqana
  • podkova
  • Arqana
  • BOXY
  • Arqana
  • DETI
  • Arqana
  • prekazky
  • Arqana
  • deti
  • Arqana
  • kone
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 20.5.2023

1. dostihy 14:00 (10409) - Memoriál Ondreja Nagya
klusáky cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 200 EUR
1 ROMEO PRO (UA), 4 dž. Pavlo Morozov 1800 Luna Racing Team
2 BUCEPHALOS MISI (CZE), 4 David Dobrovolný 1820 Stáj Skree (CZE)
3 BARUNKA MISI (CZE), 5 am. Barbora Šebestová 1820 Stáj O.K. (CZE)
4 FRAJERKA MISI (CZE), 5 Ondřej Kozel 1820 Stáj Tečovice (CZE)
5 TOP SECRET J´(A), 7 am. Dalibor Skladan 1840 PlayAda Stables/HTC Drženice

2. dostihy 14:54 (10407) - Hendikep Waajidy
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 1 800 EUR
1 ZERKIYA (FR), 3 dž. Peter Hodáň 60.5 HONOR Racing
2 YENNKY, 4 dž. Jaroslav Línek 60.0 Strnisko
3 ROBERTA, 3 Petra Zedková 58.0 MPL Racing
4 LUCHADORA (GER), 3 žk. Tomáš Roman 49.5 EPM Petrus
5 NEUTOP, 3 Michaela Jakábová 54.0 Vimar
6 PANAMERO (GER), 3 dž. Jan Verner 53.0 MIHALIK racing
7 HERIETT, 4 Veronika Weinbachová 53.0 VeVe Racing
8 MC CALMING, 4 dž. Adam Florian 58.0 DS Barunka
9 MY LITTLE GIANT (AUT), 3 dž. David Liška 61.0 Stall Stummer SK
10 FERARA, 6 Ferdinand Kráner 60.5 Národný žrebčín Topoľčianky
Nevyhendikepovaní: LUCHADORA (GER) -3,5 kg, PANAMERO (GER) -1,5 kg, HERIETT -1 kg, NEUTOP -3,5 kg

14:45 Cena spoločnosti VETIS
Slovenská Pony liga 2023
I. oddelenie - pony do 135 cm - vzdialenosť 400 m

1. BARBARELLA - Linda Šmidová
2. CHARLIE MAN - Mikuláš Manderla
3. HIDLAGO LI - Nicole Veverková
4. SALVATINO - Hanna Holczer
5. BZ DIEGO - Bíborka Huszár
6. CSILLAGFÉNY MILADY - Mira Judge
7. TEQUILA - Zoé Valacsová

3. dostihy 15:34 (10403) - Hendikep Rosensturma
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1600 m, 3 000 EUR
1 SALTINA (GER), 3 žk. Tomáš Roman 49.5 DS Barunka
2 SIR EGERTON (CZE), 6 dž. Martina Havelková 56.0 Štvorlístok
3 SKIF, 7 dž. Jaroslav Línek 63.0 Dr. Tardík
4 EMERYSDAY (IRE), 5 dž. Petr Foret 56.5 Hawthorn Stable
5 GRAY TOUCH (FR), 9 dž. David Liška 60.5 Gray Touch Racing Syndicate
6 LOWE WOLE (CZE), 3 Lucie Fialová 57.0 TAHLO Šefraný (CZE)
7 WIRRWARR (GER), 7 dž. Jan Verner 53.0 Eleven Stars Syndicate
8 LADY FREE (IRE), 4 am. Carolin Stummer 62.0 Herr Stummer Johann (AUT)
9 VERSE OF LIFE (FR), 7 dž. Adam Florian 61.0 Mostry Senica
10 ABELLA (IRE), 3 dž. Martin Laube 56.5 Strnisko
Dohlásené kone: EMERYSDAY (IRE), LADY FREE (IRE), LOWE WOLE (CZE)
Nevyhendikepovaná: SALTINA (GER) -1,5 kg

4. dostihy 16:02 (10406) - Cena Termaca
rovina IV kat., cena, 4ročné a staršie kone, 1800 m, 2 300 EUR
1 SADAAR (IRE), 5 dž. Milan Zatloukal 58.5 MARPET HK Trans s.r.o. (CZE)
2 SKY (GER), 6 dž. Martin Srnec 57.0 Mezei - Splav Hoste
3 REKLAMA (GER), 5 dž. Peter Hodáň 58.0 PD Senica
4 POLLY STORM (CZE), 7 dž. Jakub Pavlíček 57.0 Falkensee-Šuránková (CZE)
5 HARRIET (FR), 6 dž. Jaroslav Línek 58.5 KT OBAL
6 WHISPERS AND SIGHS (FR), 5 dž. Petr Foret 57.0 Syndikát M3J
7 FALCON X (CZE), 4 dž. David Liška 60.0 MPL Racing
8 SPACEY (FR), 4 dž. Martina Havelková 60.0 IGNAMA
9 PRUFY (IRE), 5 dž. Martin Laube 61.0 Strnisko
10 TRAMINA MAGIC (IRE), 6 Ferdinand Kráner 55.0 Národný žrebčín Topoľčianky
11 MATHEICA (CZE), 5 Petra Zedková 54.5 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
Škrty: BRAGA (IRE), POLLY ROSE (CZE)
Nekvalifikovaná: LADY FREE (IRE)

15:50 Cena spoločnosti VETIS
Slovenská Pony liga 2023
II. oddelenie - pony nad 135 cm - vzdialenosť 800 m

8. INDIANA TANGO - Adam Leuchter
9. KASPER - Linda Šmidová
10. MIRZA - Jadviga Juharos
11. MANGO - Laura Pőtheová
12. KASSIM - Leila Izabella Czene
13. HOLLYWOOD COWBOY - Jesika Kissová
14. CORONA - Jakub Manderla
15. SHERON - Patrícia Polláková

5. dostihy 16:49 (10402) - Memoriál Harryho Petrlíka st.
rovina II kat., handicap, 4ročné a staršie kone, 2000 m, 4 000 EUR
1 ORPHEUS (CZE), 8 dž. Jan Verner 56.0 DS Dolní Moravice (CZE)
2 MUSTELA (IRE), 4 dž. Petr Foret 56.5 Dermek Racing
3 AMERICAN CHARLIE (FR), 4 dž. Martin Srnec 57.0 Vocetka Kamil (CZE)
4 EYES ON YOU (GER), 6 dž. Jaroslav Línek 61.0 LM Racing
5 HAKIMPOUR (IRE), 5 dž. Vendula Korečková 53.0 DS Millennium
6 SHAMAL EMMI (HUN), 4 dž. Adam Florian 60.5 Kovometal
7 QUISSI LOGIST (GER), 7 Ferdinand Kráner 53.0 Vimar
Dohlásené kone: SHAMAL EMMI (HUN)
Škrty: SARAH LADY (IRE)
Nevyhendikepovaní: HAKIMPOUR (IRE) -2,5 kg, SARAH LADY (IRE) -1 kg

6. dostihy 17:18 (10405) - Cena Dark Marbla
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 2 300 EUR
1 PALMYRA (CZE), 4 dž. Vendula Korečková 56.5 Blue Star (CZE)
2 NOWAN (CZE), 8 dž. Michal Demo 59.5 www.stajhanacek.cz (CZE)
3 VERTINSKY (FR), 3 dž. Jan Verner 55.0 RC Farm
4 CANSAS KING, 3 Veronika Weinbachová 53.0 Vimar
5 VAN DAMME, 13 dž. Adam Florian 62.5 MIHALIK racing
6 FIORD JAIL (CZE), 4 Ferdinand Kráner 56.5 Vimar
7 FILOMENA, 3 dž. Martina Havelková 52.5 MN Racing
8 ARTIMED, 9 dž. Jaroslav Línek 62.5 Strnisko
9 ALEXANDRE D´OR (FR), 3 Lucie Fialová 53.5 Korenič Racing
10 LA POME DE LA ROSE (GB), 3 Petra Zedková 52.0 MNK Racing
11 SHERSHAB (FR), 5 dž. Milan Zatloukal 62.0 Autistic Dream (CZE)
12 CHRISTERRO (CZE), 3 dž. Peter Hodáň 53.0 ELLIPSIS
13 SUMMER DRESS (GB), 8 dž. Martin Laube 58.5 KELLY (CZE)

7. dostihy 17:47 (10401) - 33. Prípravná cena Agroservis
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 5 000 EUR
1 CAPITANO (FR), 3 dž. Martin Laube 59.0 Lokotrans (CZE)
2 WELSHTINO (IRE), 3 Lucie Fialová 55.0 Strnisko
3 BEAU MASSAGOT (FR), 8 dž. Martin Srnec 61.0 BC Horseracing (AUT)
4 GENTLEMAN JACK, 9 dž. Jaroslav Línek 63.0 Purito
5 MAXIMUM RISK (IRE), 5 dž. Petr Foret 61.0 Kovotvar
6 AMOS (IRE), 6 dž. Milan Zatloukal 59.0 Filip Neuberg (CZE)
7 WILD WATER (CZE), 3 dž. Adam Florian 56.0 Lokotrans Slovakia
8 SANDY ROSE (IRE), 4 dž. David Liška 59.5 Mishel Style
9 JUVANA (FR), 6 dž. Michal Demo 57.5 DS Helen (CZE)

8. dostihy 18:18 (10404) - Cena Zoriany
rovina III kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 3 000 EUR
1 CECILLE (CZE), 4 dž. Jan Verner 57.0 Stáj Moudrý (CZE)
2 BEAU MATCH (FR), 4 Ferdinand Kráner 58.0 Syndikát-Pišl (CZE)
3 KIMCHI (GER), 5 dž. Jaroslav Línek 60.0 KT OBAL
4 IMSEXYANDIKNOWIT (IRE), 7 dž. Martin Srnec 57.5 Vocetka Kamil (CZE)
5 POLLY ROSE (CZE), 6 dž. Jakub Pavlíček 57.0 Falkensee-Šuránková (CZE)
6 SARAH LADY (IRE), 4 žk. Tomáš Roman 58.0 Bělka-Krejčí Racing (CZE)
7 BRAGA (IRE), 4 dž. David Liška 59.5 BORMANN
8 GLOBAL MAN (FR), 5 Petra Zedková 55.5 DS Joki - Ilíková (CZE)
9 HAILEY, 6 Dominika Baranová 58.5 MPL Racing
Dohlásené kone: BRAGA (IRE), CECILLE (CZE), GLOBAL MAN (FR), POLLY ROSE (CZE), SARAH LADY (IRE)

9. dostihy 18:49 (10408) - Cena Miderosa
rovina V kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 1 800 EUR
1 WAKARIO (CZE), 4 Ferdinand Kráner 59.0 Quirinus Farm
2 BELLARY (IRE), 4 dž. Adam Florian 58.5 MIHALIK racing
3 SPARTICO (GER), 6 Michaela Jakábová 65.0 Jakáb
4 SHAKESPURR (IRE), 4 dž. Petr Foret 58.5 Hawthorn Stable
5 ESTET (UKR), 4 dž. Jan Verner 57.0 RC Farm
6 CAPO DI PONTE, 7 Veronika Weinbachová 56.5
7 FIRE VISION, 7 am. Nikola Miklová 56.5 WELFARE
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat