po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 23.5.2021

1. dostihy 14:02 (10405) - Hendikep Yuccy
rovina V kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 1 800 EUR
1 IVAMONET (IRE), 4 dž. Jiří Palík 59.0 Strnisko
2 GRACIELLA (CZE), 3 dž. Zdenko Šmida 54.0 Hřebčín Vlachovice SK
3 PORTALS NOUS (FR), 3 Denisa Sikorová 52.0 Mihalík Racing
4 ALGERO (CZE), 3 dž. Vendula Korečková 62.5 Sportif Nutrition Kantek (CZE)
5 SAABY (IRE), 4 dž. Peter Hodáň 52.0
6 TANITSCHKA (GER), 10 Daniel Vyhnálek 58.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
7 LUSINDA (GB), 6 dž. Jaromír Šafář 60.0 Michaela-Hruboš (CZE)
8 LYGERON (CZE), 4 Taťána Mášová 52.0 Lycum Staré Hobzí-syndikát (CZE)
9 FERARA, 4 dž. Michaela Musialová 59.5 Národný žrebčín Topoľčianky
10 HAILEY, 4 am. Kabyl Uulu Taalajbek 61.5 MPL Racing
11 NURWELA (CZE), 5 Simona Laubeová 57.5 Colegium Racing (CZE)
12 BONANZA GOLD (IRE), 5 dž. Jan Verner 63.5 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
13 DATTLEI (IRE), 4 dž. Martina Havelková 52.0 Pure Nutrition (CZE)
Dohlásené kone: ALGERO (CZE), BONANZA GOLD (IRE), DATTLEI (IRE), LUSINDA (GB), LYGERON (CZE), NURWELA (CZE), PORTALS NOUS (FR), TANITSCHKA (GER)
Nevyhendikepovaní: SAABY (IRE) - 5 kg, DATTLEI (IRE) - 4 kg, LYGERON (CZE) - 3 kg, PORTALS NOUS (FR) - 1 kg

2. dostihy 14:38 (10406) - Cena Camilla
rovina V kat., cena, 4ročné a staršie kone, 2400 m, 1 800 EUR
1 SKY (GER), 4 dž. Štefan Budovič 57.0 Vimar
2 ECORIGHT JEAPEX (CZE), 4 Denisa Sikorová 54.5 www.fotomarii.cz (CZE)
3 PREGERTON (CZE), 4 Simona Laubeová 54.5 Staňka Uherčice (CZE)
4 CHALUHA (CZE), 4 dž. Zdenko Šmida 55.5 Cardboard (CZE)
5 SUNDAY GALILEA, 4 dž. Vendula Korečková 55.5 Count of Tuscany
6 WHITE GHOST (CZE), 10 dž. Martina Havelková 58.5 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
7 MADOX, 8 dž. Jaroslav Línek 60.0 FeD, spol. s r.o.
8 THARAJAM (IRE), 9 dž. Michaela Musialová 58.5 Národný žrebčín Topoľčianky
9 AIGER (CZE), 8 dž. Jaromír Šafář 58.5 R.Maag - Hála (CZE)
10 LADY SIMONE (FR), 6 dž. Martin Laube 58.0 Just For Fun Syndicate
11 CENNÝ POKLAD (CZE), 4 dž. Jan Verner 58.0 Stajňa Štvorlístok
12 CROSSCHECK (CZE), 5 Taťána Mášová 59.5 DS Karlův Kříž (CZE)
Dohlásené kone: AIGER (CZE), CROSSCHECK (CZE), ECORIGHT JEAPEX (CZE), CHALUHA (CZE), PREGERTON (CZE), WHITE GHOST (CZE)
Škrty: SAABY (IRE)

3. dostihy 15:04 (10404) - Hendikep Termaca
rovina IV kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 2 400 EUR
1 DANCER OF DENALI (CZE), 4 Taťána Mášová 52.0 BoKa Seniors (CZE)
2 BLUE BAY (CZE), 3 dž. Zdenko Šmida 53.5 Stajňa Caruso
3 SPIRILY (IRE), 7 dž. Jiří Palík 62.5 Strnisko
4 TOPOLINA (GB), 8 dž. Michaela Musialová 59.5 Vimar
5 RIVERSIDE (CZE), 12 dž. Martina Havelková 53.0 LOKOTRANS Slovakia CZ (CZE)
6 REDEMPTION SONG (FR), 5 dž. Jan Verner 56.5 Stall Garant SK
7 QUITO (GER), 6 dž. Jaromír Šafář 60.0 MPL Racing
8 KIMCHI (GER), 3 Denisa Sikorová 52.0 KT OBAL
9 VERSE OF LIFE (FR), 5 dž. Vendula Korečková 60.0 Mostry Senica
10 DR COLOKID (CZE), 9 Daniel Vyhnálek 59.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
Škrty: MORNING PRINCESS (GB)
Nevyhendikepovaná: KIMCHI (GER) - 6 kg

4. dostihy 15:30 (10408) - Cena Damana
prútěné prekážky cena, 4ročné a staršie kone, 3600 m, 2 400 EUR
1 SUCH A STAR (IRE), 4 Veronika Škvařilová - Řezáčová 66.0 Sportchov-Řezáčová (CZE)
2 WAAYA (IRE), 9 dž. Martin Cagáň 69.0 TJ Slávia Šurany
3 BEE CHIC (FR), 7 Daniel Vyhnálek 67.5 Stáj Luki (CZE)
4 MAKTUM (IRE), 14 Ján Mach 67.5 SLOVAL INVEST
5 MANOLLO (GB), 7 dž. Jan Odložil 70.0 MPL Racing
6 ARLINGTON (CZE), 9 dž. Jaroslav Myška 70.0 Kamarádi (CZE)
7 ALMANY (CZE), 10 dž. Petr Tůma 71.0 Šomanová Lenka - Lipina (CZE)
8 ANKAA (FR), 7 dž. Pavel Složil ml. 68.0
9 SIGNUM (FR), 9 Adam Čmiel 67.5 KI Racing (CZE)
10 GANGE LISES (FR), 5 Jozef Ralbovský 72.0 Ledový sen Čipíto (CZE)
Dohlásené kone: ALMANY (CZE), GANGE LISES (FR), MAKTUM (IRE), SUCH A STAR (IRE)

5. dostihy 16:30 (10402) - Hendikep Innovatora
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 3 000 EUR
1 LOTOS (GER), 4 dž. Vendula Korečková 54.5 PD Senica
2 WHISTLEDOWNTHEWIND (IRE), 4 dž. Zdenko Šmida 54.5 Stall Tosca
3 ZIGGY READY (FR), 4 dž. Štefan Budovič 57.0 Vimar
4 HAYLUCK (IRE), 7 dž. Jiří Palík 57.0
5 SHADES ARROW, 6 dž. Jan Verner 53.5 MN Racing
6 ZAMBALA (GER), 6 am. Ines Löwe 54.0 Stall Zuchthof Favianis (AUT)
7 LIGHTBLACK (IRE), 7 dž. Jaromír Šafář 57.0
8 REX OF THUNDER (GB), 3 dž. Michal Demo 56.0 Stáj Březová (CZE)
9 TRUE CHAMP (GER), 7 am. Monika Takácsová 51.0 Dermek Racing
10 SAN SIRO (AUT), 3 dž. Peter Hodáň 53.0 Herr Eder Adolf (AUT)
11 FACTS AND FIGURES (IRE), 8 dž. Martin Laube 61.5 MS Racing (CZE)
12 DOREMI LAFU (IRE), 7 dž. Jaroslav Línek 58.0 HONOR Racing
13 ARAN (GER), 5 dž. Michaela Musialová 53.5 Stall S.H. (AUT)
14 MORNING PRINCESS (GB), 4 Daniel Vyhnálek 56.0 DS Millennium

15 NÁTURA (CZE), 5 Simona Laubeová 52.0 Colegium Racing (CZE)
Škrty: KIOTARI (FR)
Pod čiarou: NÁTURA (CZE)
Nevyhendikepovaná: KIOTARI (FR) -3 kg

6. dostihy 16:53 (10407) - Cena Vertikála
steeplechase cena, 4ročné a staršie kone, 3600 m, 2 400 EUR
1 TOP ONE (CZE), 6 dž. Pavel Složil ml. 70.0 TVD a.s. (CZE)
2 KERABUSH (IRE), 7 Adam Čmiel 67.5 DS Jalubí Škrášková (CZE)
3 REGAL BREEZE (IRE), 8 dž. Martin Cagáň 70.0 TJ Slávia Šurany
4 MEDICI (USA), 8 dž. Jaroslav Myška 70.0 MPL Racing
5 MENY BAY (IRE), 11 dž. Jaroslav Brečka 72.0 Quirinus Farm
6 SURIKATA (CZE), 8 Veronika Škvařilová - Řezáčová 67.0 BoKa Seniors (CZE)
7 ANTINARI, 8 Ján Mach 67.5 SLOVAL INVEST
8 MR ZURU (IRE), 7 dž. Jan Odložil 71.5 DS Millennium
Dohlásené kone: ANTINARI, KERABUSH (IRE), SURIKATA (CZE)
Škrty: MILSUELDOS (IRE)

7. dostihy 17:35 (10401) - 31. Prípravná cena spoločnosti VETIS
rovina II kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1200 m, 5 000 EUR
1 LA PALOMA, 7 dž. Zdenko Šmida 57.0 EPM Petrus
2 DRISH VENTURE (IRE), 3 dž. Jiří Palík 58.5 Meridian (CZE)
3 NATTY´S STAR, 4 Denisa Sikorová 57.0 Mihalík Racing
4 MOLLYS BEST (FR), 7 dž. Pavlína Filipová 58.5 Stáj Filip (CZE)
5 JIR SUN (GB), 4 dž. Martin Laube 60.5 Lokotrans (CZE)
6 OBA HARA (GB), 4 dž. Jaromír Šafář 59.0 EKINOKS (HUN)
7 MATELLO (FR), 4 dž. Ingrid Janáčková Koplíková 62.5 Lokotrans (CZE)
8 MYRNA (GB), 5 dž. Jakub Pavlíček 59.0 Syndikát V3J (CZE)
9 MOLLY MASSIMO (GER), 5 Daniel Vyhnálek 60.5 Sportif Nutrition Kantek (CZE)
10 REGINA MIA (IRE), 4 dž. Jaroslav Línek 59.0 Mishel Style
11 CHILLI CHOCOLATE (FR), 7 dž. Vendula Korečková 62.5 GREYRACING
12 SEASONY (IRE), 4 dž. Martina Havelková 58.5 Pure Nutrition (CZE)
Škrty: AKBULAT (GB), BEAU MASSAGOT (FR), MANOLLA (CZE), OCASIO CORTEZ (IRE)

8. dostihy 18:06 (10403) - Cena Master Copyho
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1400 m, 2 400 EUR
1 CUNAMI (CZE), 6 dž. Vendula Korečková 57.0 Sportif Nutrition Kantek (CZE)
2 DI MO (FR), 8 dž. Michal Demo 61.5 Sun Xiangyan (AUT)
3 AMOS (IRE), 4 dž. Jiří Palík 62.0 Strnisko
4 MATHEICA (CZE), 3 Daniel Vyhnálek 56.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
5 AKBULAT (GB), 8 dž. Pavlína Filipová 61.0 Stajňa Egl
6 CAPTAIN LUKA (IRE), 5 dž. Jaromír Šafář 60.0 Team (CZE)
7 SOMETHING FOR LOVE, 3 dž. Zdenko Šmida 53.0 MN Racing
8 SAREIA (GER), 6 dž. Jan Verner 59.0 Stall Garant SK
9 SUMMER DRESS (GB), 6 am. Tereza Grbavčicová 54.5 KELLY (CZE)
10 TREASURE ROCK (USA), 6 dž. Martina Havelková 62.0 TIPPLER Group s.r.o. (CZE)
11 SHAWNEE´S TRIUMPH (FR), 5 dž. Štefan Budovič 59.5 PD Senica
12 SIR EGERTON (CZE), 4 dž. Jakub Pavlíček 62.5 Stajňa Štvorlístok
13 AIRUSCHKA (CZE), 6 dž. Michaela Musialová 57.0 R.Maag - Hála (CZE)
14 DIRMAN (IRE), 3 dž. Martin Laube 56.0 HONOR Racing
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat