po kliknutí budete presmerovaní na
stránku externého dodávateľa služby
  • kone
  • pedok
  • BOXY
  • podkova
  • DETI
  • prekazky
  • deti
 

Štartové listiny

Dostihy

Bratislava 26.9.2021

1. dostihy 13:00 (11110) - Memoriál Ing. Juraja Deáka
klusáky cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 500 EUR
1 SCARLET LAVIE (A), 7 Erich Kubes 1800 Team Neuhof (AUT)
2 SAMSON MISI (CZE), 5 Laurens Gerard Rinkes 1800 Stáj Guli - FFF (CZE)
3 ADESSA (A), 7 Peter Schwarzlmüller 1800 Team Neuhof (AUT)
4 KADET MISI (CZE), 7 Ondrej Komlóši 1800 Stáj HoPe Otrokovice (CZE)
5 IGOR BEUCKENSWYK (NL), 6 Pavel Vávra 1800 Vávra Chropyně2 (CZE)
Dohlásené kone: ADESSA (A), SCARLET LAVIE (A)
Škrty: MER TUR (S)

2. dostihy 13:27 (11103) - Cena Dancing Theatre
rovina III kat., cena, 2ročné kone, 1200 m, 3 000 EUR
1 TAYLON, 2 dž. Andrzej Mazurkiewicz 57.5 VADUAL
2 MC CALMING, 2 dž. Jaromír Šafář 57.5 DS Barunka
3 FIORD JAIL (CZE), 2 dž. Michaela Musialová 54.5 Vimar
4 FALCON X (CZE), 2 dž. Martin Laube 56.0 MPL Racing
5 HARLEY QUINN, 2 dž. Petr Foret 56.5 Rebeca Racing
Dohlásené kone: TAYLON

3. dostihy 13:50 (11109) - Memoriál Imricha Alkéra
klusáky cena, 3ročné a staršie kone, 2000 m, 1 500 EUR
1 CLAUDINE (A), 4 Erich Kubes 2000 Team Neuhof (AUT)
2 LAST LLOYD (A), 5 am. Tomáš Klvaňa 2000 Hukovice-PlayAda Stables (CZE)
3 EDENS JE SOLE(S), 8 Antonín Vinklárek 2020 Stáj Hanka - Kyselovice (CZE)
4 SPECTRA (A), 6 Peter Schwarzlmüller 2020 Team Neuhof (AUT)
5 HEMLIG VÄSTERBO (S), 4 dž. Jindřich Klaubenschalk 2020 Trot Centre Alet (CZE)
6 IN DRIVE WITH YOU (F), 3 Laurens Gerard Rinkes 2020 Stáj Guli - FFF (CZE)
7 CS THINK PINK (A), 5 am. Elisabeth Fehr 2020 Stall Elisabeth (AUT)
8 CHESTER(CZE), 8 Milan Červeňák 2040 Hukovice-PlayAda Stables (CZE)
9 TAKE THIS FACE (S), 6 am. Zuzana Sahligerová 2040 Trot Centre Alet (CZE)
Dohlásené kone: CLAUDINE (A), SPECTRA (A)
Škrty: GYAM (CZE)

4. dostihy 14:23 (11104) - Hendikep Salvatora
rovina III kat., handicap, 3ročné a staršie kone, 1700 m, 3 000 EUR
1 LOTOS (GER), 4 dž. Martin Laube 57.0 PD Senica
2 SADAAR (IRE), 3 dž. Jiří Palík 61.0 Strnisko
3 NÁTURA (CZE), 5 dž. Martina Havelková 52.0 Colegium Racing (CZE)
4 ANGELINA (CZE), 4 dž. Michaela Musialová 52.0 Rebeca Racing
5 LA PALOMA, 7 dž. Zdenko Šmida 59.0 EPM Petrus
6 MAXIMUM RISK (IRE), 3 dž. Petr Foret 59.0 Kovotvar
7 MEDELIN (GER), 4 dž. Jaroslav Línek 64.0 BORMANN
8 TRUE CHAMP (GER), 7 dž. Jan Verner 58.5 Dermek Racing
9 LUCKYNAV (IRE), 4 dž. Jaromír Šafář 61.5 Strnisko
Dohlásené kone: LOTOS (GER)
Škrty: MATELLO (FR)
Nevyhendikepované: ANGELINA (CZE) -11 kg, NÁTURA (CZE) -1 kg

5. dostihy 14:50 (11108) - 39. Prútenky šampiónov spoločnosti DANFOSS
prútěné prekážky cena, 4ročné a staršie kone, 3800 m, 5 000 EUR
1 MENY BAY (IRE), 11 dž. Jaroslav Myška 68.0 Quirinus Farm
2 OPTION BE (FR), 9 dž. Petr Tůma 70.0 Stáj Metaxa Opava-Tůma (CZE)
3 MEDICI (USA), 8 Petr Foret 70.0 MPL Racing
4 DOMINIQUE (FR), 7 dž. Marek Stromský 70.0 Dr. Charvát (CZE)
5 SIGNUM (FR), 9 Adam Čmiel 70.0 KI Racing (CZE)
6 HARAKAN (IRE), 6 dž. Jan Odložil 70.0 DS Dolní Moravice (CZE)
Škrty: FALIRAKI (CZE), MORNING PRINCESS (GB)

6. dostihy 15:24 (11102) - 29. Cena zimnej kráľovnej
rovina I kat., cena, 2ročné kobyly, 1600 m, 8 000 EUR
1 BRAGA (IRE), 2 dž. Zdenko Šmida 58.0 BORMANN
2 SHAMAL EMMI (HUN), 2 dž. Radek Koplík 58.0 Kovometal
3 PASAREI (GER), 2 dž. Jiří Palík 58.0 Vimar
4 STRATOSFERIC (IRE), 2 dž. Jaroslav Línek 58.0 MPL Racing
5 LISETA (FR), 2 dž. Jan Verner 58.0 Lokotrans Slovakia
6 KORVETTE (GER), 2 dž. Martin Laube 58.0 Lokotrans (CZE)
7 LENA (FR), 2 dž. Martina Havelková 58.0 Igor Endaltsev (CZE)
Dohlásené kone: LENA (FR)

7. dostihy 15:54 (11107) - 46. Veľká starohájska steeplechase spoločnosti BRUDA
steeplechase cena, 5ročné a staršie kone, 4500 m, 6 000 EUR
1 BUCK´S D´ANNO (FR), 9 dž. Martin Cagáň 70.0 TJ Slávia Šurany
2 THISISTHEKEY (FR), 6 Richard Bartoň 70.0 Lokotrans Slovakia
3 FORT RYAN, 7 dž. Jaroslav Myška 70.0 MPL Racing
4 KERABUSH (IRE), 7 Adam Čmiel 70.0 DS Jalubí Škrášková (CZE)
5 FIRST OF ALL (FR), 5 dž. Marek Stromský 70.0 Dr. Charvát (CZE)
6 MR ZURU (IRE), 7 dž. Jan Odložil 70.0 DS Millennium
Dohlásené kone: THISISTHEKEY (FR)

8. dostihy 16:26 (11101) - 28. Slovenský St. Leger DRAG CONSULTING s.r.o.,
rovina L kat., cena, 3ročné kobyly a žrebce, 2800 m, 20 000 EUR
1 DIONIS (GER), 3 dž. Jiří Palík 58.0 Lokotrans (CZE)
2 CAPE CROWN (IRE), 3 dž. Zdenko Šmida 58.0 BORMANN
3 BESTHON (FR), 3 dž. Martin Laube 58.0 Vimar
4 NICE LOVE, 3 dž. Jaromír Šafář 58.0 DS Barunka
5 PERSIAN PRINCE (GB), 3 dž. Petr Foret 58.0 KarBoBau s.r.o. (CZE)
6 TASMÍNA (CZE), 3 dž. Jan Verner 56.5 MPL Racing CZ (CZE)
Dohlásené kone: DIONIS (GER), PERSIAN PRINCE (GB)
Škrty: ABRAMS CREEK (IRE), ARCHEUS (FR), ARION (GER), ARKADAG (IRE), BAMBARA MARKA (FR), BRAINIAC (FR), DOWN UNDER (GER), DREAM BIG (FR), FABRIJAN ERSTE (CZE), FANGIO (GB), HAZARDER (IRE), MONSIEUR (GER), PATRICIUS (IRE), RABBIT POWER (GB), RABBIT RED JAZZ (IRE), REKLAMA (GER), SADAAR (IRE)

9. dostihy 17:05 (11105) - Cena Tempeltänzera
rovina IV kat., cena, 3ročné a staršie kone, 3200 m, 2 400 EUR
1 POMELLA (FR), 3 Veronika Škvařilová - Řezáčová 62.0 JAZAM (CZE)
2 PRIMUS, 8 Jozef Ralbovský 68.0 ELLIPSIS
3 CRANBERRY (CZE), 3 dž. Michaela Musialová 60.0 D.+ P. Kopálek
4 MILSUELDOS (IRE), 4 Marek Stromský 63.0 EvaTůmová (CZE)
5 WHIRTEN (CZE), 3 dž. Martin Laube 62.0 KUBLIHA & SMOLIK HORSE RACING TEAM
6 THANKYOUSARAH (IRE), 3 am. Kabyl Uulu Taalajbek 55.0 Stajňa Štvorlístok
7 SOLOGNOTE (FR), 4 am. Matyáš Luka 62.0 Rustikal HC s.r.o. (CZE)
8 MADOX, 8 dž. Jaroslav Línek 70.5 FeD, spol. s r.o.
9 ZIGGY READY (FR), 4 Jaroslav Myška 67.5 Vimar
10 DIDEROT (CZE), 3 dž. Petr Foret 61.5 Václav Luka (CZE)
11 TOXIC (GER), 12 Adam Čmiel 65.0 KELLY (CZE)
12 BLACK BERRY, 5 dž. Radek Koplík 64.5 BICZ holding (CZE)
13 ARIBIS (CZE), 3 dž. Zdenko Šmida 61.5 Šomanová Lenka - Lipina (CZE)
14 KOFILA (IRE), 4 dž. Jaromír Šafář 65.5 Orion Racing Club

15 PREGERTON (CZE), 4 dž. Jiří Palík 66.0 Staňka Uherčice (CZE)
16 ALMANY (CZE), 10 Denisa Sikorová 63.5 Šomanová Lenka - Lipina (CZE)
Pod čiarou: ALMANY (CZE), PREGERTON (CZE)

10. dostihy 17:34 (11106) - Cena Czeneky
rovina V kat., cena, 3ročné a staršie kone, 1800 m, 1 800 EUR
1 HAKIMPOUR (IRE), 3 dž. Petr Foret 59.0 DS Millennium
2 CAPO DI PONTE, 5 dž. Jan Verner 59.5 Národný žrebčín Topoľčianky
3 UNIQUE PILOT (GB), 7 dž. Andrzej Mazurkiewicz 61.0 Koruna Academy
4 TRAMINA MAGIC (IRE), 4 dž. Michaela Musialová 58.0 Národný žrebčín Topoľčianky
5 QUITO (GER), 6 dž. Jiří Palík 61.5 MPL Racing
 
Z bezpečnostných dôvodov počas dostihového dňa platí prísny zákaz vjazdu áut vrátane prepravných vozidiel s koňmi za bránu hospodárskeho dvora. Kone zúčastňujúce sa dostihov je potrebné vyložiť v priestore vykladacej rampy, resp. jazdiarne pri parkovisku a kone do stajne doviesť na ruke.

 

 
 

© Závodisko, š. p. 2013 | CMS E4E | Optimalizované pre IE verzie 8 a vyššej

Vyhledat